برپایی نمایشگاه عکس«هلال؛ نشان امید» در قلب تپنده پایتخت

همزمان با اولین روز از هفته گرامیداشت هلال احمر مراسم افتتاحیه نمایشگاه عکس خدمات هلال احمر، در ایوان‌ انتظار مترو‌ ولیعصر تهران برپا شد‌.

به گزارش باشگاه آموزش و رسانه؛ وحید سلیمی در آیین افتتاح‌ نمایشگاه عکس هلال احمر در ایوان‌ انتظار‌ مترو‌ ولیعصر تهران، اظهار کرد: در این نمایشگاه بیش از ۱۰۰  عکس‌ خدمات هلال احمر که هنر دوربین عکاسان‌ رسانه‌هاست در معرض‌ دید‌ علاقمندان قرار گرفته است‌.

وی با اشاره به اینکه این‌ اقدام در راستای‌ به تصویر کشیدن‌ اقدامات و فعالیت های بشردوستانه اعضای این دستگاه‌ در صدسال خدمت است‌، افزود: ایستگاه‌های مترو به عنوان مبادی ورودی مردم در اجتماع برای‌ شروع به کار خود، فرصت مطلوبی‌ است که مردم با خدمات جمعیت هلال احمر آشنا شوند و آموزش‌های کمک های اولیه برای آنان‌ ارائه شود‌ و نحوه مقابله با مخاطرات‌ را فرا گیرند.

سلیمی اضافه کرد: علاقمندان به آموزش امداد و کمک های اولیه می‌توانند‌ با مراجعه به شعب شهرستانی خود‌ نسبت به ثبت نام اقدام و این آموزش‌ ها را فرا گرفته تا در برنامه‌های بشردوستانه‌ جمعیت هلال احمر از حضور آنان بهره‌مند شویم.

وی با اشاره به یکصدویکمین‌ سال تاسیس‌ جمعیت هلال احمر ایران، اظهار کرد: شعار امسال جمعیت هلال احمر، 《هلال؛ نشان امید》 است‌ و ما نیز امیدواریم‌ که سالی بدون حادثه برای مردم باشد‌.

سلیمی ادامه داد: مردم با شرکت در این دوره‌ها آمادگی کافی برای انجام اقدامات امدادی لازم در حوادث را پیدا می‌کنند‌ و این موضوع موجب‌ ارائه موثرترین‌ خدمات‌ در کمترین زمان ممکن می‌شود.

یادآور می‌شود؛ همزمان با روز جهانی صلیب‌ سرخ‌ و هلال احمر و به پاس بزرگداشت فعالیت ارزشمند تلاشگران این عرصه برای خدمت به اقشار مختلف مردم هنگام نیازمندی‌ها، نمایشگاه عکس « هلال؛ نشان امید» توسط فرهنگسرای مترو و با مشارکت جمعیت هلال احمر و شرکت بهره برداری مترو به مدت یک هفته در ایستگاه‌های منتخب تهران‌ (ایوان انتظار، هلال احمر، مهدیه، امام خمینی و ابن سینا) برگزار می‌شود.

مشاهده ۲۸
/
۱۴۰۲/۰۲/۱۷- ۰۸:۵۶
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است