تاکید دبیرکل بر وفاق سازمانی در راستای تحقق اهداف هلال‌احمر

دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت: تاکید همیشگی ما بر حفظ و تقویت انسجام،وحدت،وفاق و همدلی در بین بدنه مدیریتی و کارمندی جمعیت هلال احمر برای دستیابی به موفقیت های بزرگ است.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر؛ دکتر یعقوب سلیمانی پیش از ظهر امروز برای دیدار و تبریک نوروزی، در این سازمان حضور یافت و ضمن‌ بازدید از بخشها و معاونت های مختلف، در اقدامی نمادین و به نشانه محبت و دوستی و همدلی در آغاز سال جدید، به کارکنان شاخه گل اهداء کرد.

سلیمانی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگان در ماه مبارک رمضان،در سخنانی گفت:تاکید همیشگی ما بر حفظ و تقویت انسجام،وحدت،وفاق و همدلی سازمانی در راستای تحقق و تعالی اهداف جمعیت هلال احمر است و در سایه این همدلی بین مدیران و کارکنان است که موفقیت های بزرگ به دست می آید.

وی نقش سازمان داوطلبان را در تحقق همدلی و وفاق سازمانی در جمعیت هلال احمر محوری دانست و افزود: سازمان داوطلبان در سال گذشته موفقیت های چشمگیری داشته و امید است این روند در سال جدید، با سیاستگذاری و برنامه ریزی تحول محور  تداوم و سرعت بیشتری یابد.

وحید سلیمی رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر نیز ضمن قدردانی از حضور و دیدار نوروزی دبیر کل با کارکنان، این اقدام را مایه دلگرمی،روحیه و انگیزه بیشتر عوامل توصیف و تصریح کرد: از حمایت های بیدریغ دکتر سلیمانی از برنامه‌های سال گذشته سازمان داوطلبان سپاسگزارم و امیدوارم این سازمان در سال جاری بیشتر از قبل،از حمایت های ارزنده حوزه دبیر کل بهره مند شود.

مشاهده ۴۴
/
۱۴۰۲/۰۱/۱۵- ۱۶:۱۷
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است