بهره مندی ۸ روستای محروم‌ از خدمات کاروان سلامت هلال احمر ‌هرمزگان

مدیرعامل هلال احمر استان یزد از ارائه خدمات کاروان سلامت هلال احمر یزد به بیش از 300 بیمار کم برخوردار خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر_هرمزگان؛ مختار سلحشور مدیرعامل هلال احمر هرمزگان با اعلام این خبر گفت: هلال احمر هرمزگان با جذب اعتبارات از منابع بین المللی از ابتدای تابستان سال جاری در حال اجرای پروژه مقابله با اثرات سوء خشکسالی در شهرستان سیریک است که در فاز نخست دوره‌های آموزشی و کارآفرینی به اجرا درآمد.

وی با اشاره به ادامه آموزش های کمک های اولیه هلال احمر در روستاهای جامع هدف بیان کرد: در فاز دوم اجرای این پروژه بین المللی ۴ تیم پزشکی به شهرستان سیریک اعزام شدند که تاکنون به ۸ روستای بخش مرکزی شهرستان خدمات درمانی رایگان ارائه کرده اند.

سلحشور با اشاره به اعزام تیم های متخصص پزشکی براساس نیازسنجی‌های صورت گرفته افزود: ارائه خدمات پرستاری، مامایی ، تزریقات و خدمات دارویی رایگان از اقدامات صورت گرفته در این طرح است.


مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان با بیان اینکه اعزام تیم های تخصصی پزشکی تا پایان مهر ماه ادامه دارد، خاطر نشان کرد: پزشکان داوطلب هلال احمر با تخصص های زنان ، ارتوپدی ، داخلی ، ژنتیک، اطفال، آسم و آلرژی، چشم پزشک، متخصص قلب و دندان پزشکی به ارائه خدمات درمانی به هموطنان در شهرستان سیریک می‌پردازند.

مشاهده ۱۰
/
۱۴۰۲/۰۶/۲۸- ۲۱:۱۰
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است