تامین 1000 دستگاه ویلچر برای کمک به زائران پیاده امام رضا (ع)

رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر از تامین 1000 دستگاه ویلچر برای کمک به زائران پیاده حرم امام رضا (ع) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان؛ وحید سلیمی رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از تامین ۱۰۰۰ دستگاه ویلچر برای طرح قدم به قدم در مسیر بهشت خبر داد و گفت: 600 دستگاه از این ویلچرها توسط سازمان داوطلبان و 400 دستگاه به همت خیرین و داوطلبان بلند همت انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان؛ وحید سلیمی  از تامین ۱۰۰۰ دستگاه ویلچر برای طرح قدم به قدم در مسیر بهشت خبر داد و گفت: 600 دستگاه از این ویلچرها توسط سازمان داوطلبان و 400 دستگاه  به همت خیرین و داوطلبان بلند همت انجام شده است.

وی بیان کرد: تامین دارو از محل طرح مرهم زائر که قسمتی از آن در حال ارسال از سمت سایر استان‌ها است، در حال انجام و قسمتی دیگر از این داروهای تامینی توسط استان فراهم شده است.

به گفته وی، در طرح ملی مرهم زائر قریب به ۳ میلیارد ریال کمک نقدی مردم جهت تامین دارو برای زائرین پیاده جمع آوری شده که هم اکنون در این ایام، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سلیمی‌ با اشاره به طرح خادمین حرم مهرورزی، خاطر نشان کرد: این طرح چند سال است که برگزار می‌شود و امسال هم نیز، با استفاده از ظرفیت پرستاران و پزشکان جهت ارائه خدمات درمانی و ارائه خدمات پرستاری به زائرین پیاده در محورهای مواصلاتی به مشهد مقدس در حال انجام است.

مشاهده ۱۳
/
۱۴۰۲/۰۶/۲۱- ۱۴:۴۲
/
سه شنبه 21 شهریور 1402 - 14:42
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است