اجرای ۳۸ پروژه داوطلبی در استان اصفهان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر اصفهان از اجرای ۳۸ پروژه داوطلبی با رویکرد حمایتی به همت داوطلبان این استان در اردیبهشت ماه سال جاری و بهره مندی مستقیم بیش از هزار نفر از این خدمات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر؛ محمد نوید متقی گفت: به همت داوطلبان و خیرین جمعیت هلال احمر استان اصفهان از ابتدای سال جاری ۳۸ پروژه داوطلبی در سطح استان اجرا شده است.

متقی افزود: این پروژه‌ ها با مشارکت خیرین، داوطلبان و خانه‌های هلال به ارزش ۴ میلیارد و ۵۴۱ میلیون ریال در سطح تمامی‌شعب و در قالب کمک های حمایتی و معیشتی،با هدف رفع بخشی از مشکلات اقشار محروم به ویژه بیماران کمتر برخوردار اجرا شده است.

وی یادآور شد: بیش از هزار مددجو به طور مستقیم از نتایج این پروژه‌ های حمایتی بهره مند شده اند.

متقی اظهار کرد : این پروژه‌ها شامل اهدای ۵ دستگاه ویلچر ، ۴ عدد کپسول اکسیژن و مانومتر ، ۶ عددتخت بیمار ، یک دستگاه بای پپ ، یک دستگاه ساکشن به بانک امانات تجهیزات پزشکی و یک دستگاه پارالل به مرکز جامع توانبخشی و همچنین اهداء و توزیع سبدهای غذایی ، اهدای هزینه دارو و درمان ، توزیع غذا و هدایا بین کودکان کار ، پروژه‌های ساختمانی ، اهدای تجهیزات اداری شامل ویدئو پروژکتور و سیستم کامپیوتر و سایر پروژه‌های حمایتی می‌باشد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان در پایان از عموم مردم به ویژه خیرین و داوطلبان خواست با مشارکت در اجرای پروژه‌های داوطلبی،این جمعیت را در راستای اهداف بشردوستانه و داوطلبانه یاری نمایند.

مشاهده ۲۱
/
۱۴۰۲/۰۳/۰۹- ۲۰:۲۱
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است