داوطلبان جمعیت هلال احمر ارائه کردند؛

خدمات عام المنفعه به بیش از ۱۵۶هزار نفر خوزستانی در سال گذشته

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از ارائه خدمات عام المنفعه به ۱۵۶ هزار نفر در سطح استان، توسط داوطلبان این جمعیت در سال گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی‌ جمعیت هلال احمر استان خوزستان؛ وحید شعبانی بیان کرد:در سال 1401 پروژ های متنوعی در این جمعیت به اجرا درآمده که در مجموع بیش از 20 هزار داوطلب در آن‌ها مشارکت فعال داشته اند.

او  با اشاره به این که علاقه‌مندان کافی است‌ با ثبت نام و بارگذاری مدارک خود در سامانه members.rcs.ir به عضویت جمعیت هلال احمر در‌آیند. افزود: در سال گذشته 102 پروژه داوطلبی و 30 کاروان سلامت در روستاهای کم برخوردار استان،  بامشارکت پرشور داوطلبان نیک اندیش برنامه ریزی و  اجرا شد.


شعبانی فعالیت ها در جمعیت هلال احمر را مبتنی بر ساختاری داوطلب محور توصیف کرد و گفت: محور فعالیت ها در جمعیت هلال احمر داوطلبانه و بهره گیری از فعالیت خیرین و علاقمندان به فعالیت های بشر دوستانه منتهی می‌شود.


مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان ادامه داد: توزیع ۳ هزار سبد معیشتی و برپایی 27 سفره مهربانی در ماه مبارک رمضان، اهدای 546 واحد خون از جمله خدمات داوطلبان جمعیت هلال احمر استان بوده است.


شعبانی هلال احمر را بستری مستعد برای نیکوکاران برای خدمت به مردم توصیف کرد و گفت: در سال جاری تلاش خود را برای عضویت تعداد کثیری از هم‌استانی‌ها به عنوان داوطلب هلال احمر معطوف خواهیم داشت.

مشاهده ۱۱
/
۱۴۰۲/۰۳/۰۹- ۱۲:۵۶
/
سه شنبه 9 خرداد 1402 - 12:56
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است