اجرای کاروان سلامت در شهرستان بافت استان کرمان

ارائه خدمات رایگان پزشکی، دندانپزشکی و دارویی به بیش از هزار نفر به ارزش ۵ میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال

رئیس جمعیت هلال احمر شعبه بافت استان کرمان از برگزاری کاروان سلامت در منطقه طرنگ از توابع بخش خَبر این شهرستان خبر داد و گفت: بیش از یک هزار نفر از خدمات رایگان درمانی و دارویی این برنامه بهره مند شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر؛ علی علی ملایی اظهار کرد: با همکاری و مشارکت ۳۰ پزشک و پیراپزشک، برنامه‌ ۲ روزه کاروان سلامت در منطقه طُرنگ از توابع بخش خَبر بافت برگزار شد.

علی ملایی افزود: بیش از هزار مراجعه کننده توسط پزشکان متخصص قلب،چشم، کودکان ، عفونی، روانپزشک، آسم و آلرژی، طب سنتی و همچنین پزشک عمومی‌به صورت رایگان ویزیت شدند.

وی ارزش خدمات داوطلبانه ارائه شده در این کاروان سلامت را ۵ میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال اعلام و خاطرنشان کرد:خدمات آزمایشگاهی، جراحی سرپایی و توزیع داروی رایگان، دیگر خدمات ارائه شده در این برنامه سلامت محور بود.

رئیس جمعیت هلال احمر بافت تصریح کرد: این برنامه با مشارکت معاونت امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان کرمان، موسسه تامین درمان بسیجیان استان، شبکه بهداشت و درمان، بخشداری، اداره عشایری، دهیاری آن منطقه، خانه هلال طرنگ و بافت، بسیج و نیروی انتظامی‌برگزار شد.

مشاهده ۸
/
۱۴۰۲/۰۳/۰۱- ۱۶:۱۲
/
دوشنبه 1 خرداد 1402 - 16:12
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است