خیرین در میدان آب‌رسانی به روستاها/آب لوله‌کشی به روستای «هیرد» رسید

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان گفت: با انجام ۲۵۰۰ متر لوله کشی آب با مشارکت خیرین، عملیات آب‌رسانی به روستای هیرد در استان خراسان جنوبی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، قاسم غریب آبادی با بیان اینکه برخی از مناطق گرمسیری با اثرات ناشی از خشکسالی و بی آبی بیش از سایر مناطق دست و پنجه نرم می‌کنند‌‌ گفت: هلال احمر چند سالی است که به موضوع تغییرات اقلیمی‌توجه بیشتری دارد و طرح ملی نذر آب را در مناطق متاثر از خشکسالی اجرا می‌کند.

وی افزود: استان گلستان برای پنجمین سال متوالی این‌طرح را اجرا می‌کند و امسال به همراه  تیم درمانی و حمایتی داوطلبی به روستای «چاه عباس اردونی» در شهرستانِ نهبندان استان خراسان جنوبی عازم شده است.

غریب آبادی بیان کرد: «داود بخشی» خیر نیک اندیش این استان هرساله برای ادای نذر خود، کاروان سلامت گلستان را همراهی می‌کند.

با کمک داود بخشی و دوستان خیّر او ۲۵۰۰ متر لوله کشی آب در روستای هیرد انجام و آب به روستا رسیده است که با حضور نماینده خیرین گلستان، این عملیات آب رسانی افتتاح شد.

همچنین این داوطلب نیک اندیش درباره این اقدام خیر خواهانه می‌گوید: هلال احمر با مدیریت قوی که دارد می‌تواند کمک ها را به جایی که نیاز وجود دارد برساند.

مشاهده ۱۱
/
۱۴۰۲/۰۳/۰۱- ۱۲:۳۹
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است