اعزام کاروان سلامت هلال‌احمر سمنان به مناطق محروم استان

سرپرست جمعیت هلال احمر استان سمنان از اعزام کاروان سلامت شعبه گرمسار این جمعیت به محله کم برخوردار شهید صدوقی با حضور پزشکان بدون مرز خبرداد.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان  جمعیت هلال احمر؛ باغبان با اعلام این خبر گفت: به مناسبت هفته هلال احمر و  با همکاری معاونت امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان سمنان، کاروان سلامت شعبه گرمسار این جمعیت به محله کمتر برخوردار شهید صدوقی اعزام شد. 

وی افزود: این برنامه  با هدف توانمند سازی و تحول  اجتماع محور  محلات کم برخوردار استان سمنان و همزمان با  یکصد و یکمین سالگرد  تاسیس جمعیت هلال احمر در ایران، با رویکرد‌های درمانی، حمایتی، فرهنگی، آموزشی و امدادی، به همت معاونت امور داوطلبان جمعیت هلال احمر این استان در محله کمتر برخوردار شهید صدوقی شهرستان گرمسار برگزار شد.

باغبان بیان کرد: ویزیت رایگان ۷۵۰ بیمار توسط پزشک عمومی و پزشکان متخصص گوارش، پوست و مو، کلیه و دندان پزشک، آموزش‌های امداد و کمک‌های اولیه، مشاوره روانشناسی و مامایی به بیش از ۲۰۰ نفر  و همچنین اهدای یک ست کامل جهیزیه به یک زوج جوان نیازمند، از جمله خدمات ارائه شده از سوی این کاروان بود.

همچنین ۴۰۰ بسته معشیتی به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در قالب طرح هلال رحمت در محله کمتر برخوردار شهید صدوقی شهرستان گرمسار توزیع شد.

مشاهده ۹
/
۱۴۰۲/۰۲/۲۶- ۱۸:۱۱
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است