معاون اجرایی رئیس جمهوری: هلال احمر نمادی از اراده و توانمندی است

معاون اجرایی رییس‌جمهور گفت: هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، نمادی از اراده و توانمندی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر به نقل از ایسنا؛ محسن منصوری در همایش ۱۰ هزار نفری جوانان تمدن ساز هلال احمر در تبریز گفت: جمعیت هلال احمر نماد اتکا به ظرفیت‌های مردمی است و مردم پای کار هلال احمر آمده‌اند و یکی از ارزش‌های متعالی برای ما این است که جمعیت هلال احمر در بزنگاه‌های مختلف رافع مشکلات است. 

وی با بیان این‌که هلال احمر یک نهاد متعالی تشکیل یافته از نیروهای مردمی است، افزود: هرچند هلال احمر از لحاظ ساختار اداری گستردگی چندانی ندارد، اما دارای انسجام بوده و همواره در صحنه‌های مختلف به موقع حضور می‌یابند. 

وی با اشاره به سخنی از شهید چمران در مورد ارزش و جایگاه انسان‌ها، گفت: ارزش افراد به میزان کارآمدی، دلسوزی و کارایی‌ است که در راستای درد و رنج مردم دارند که هلال احمر به لطف خدا از این جنس است. 

منصوری گفت: هلال احمر، ماموریت محور بوده و یک نهاد چالاک، چابک، سریع و منسجم است، جمعیت هلال احمر یک میلیون جمعیت افتخاری دارد که در ساختاری منسجم در بزنگاه‌ها ماموریت محور ورود می‌کند. 

وی با اشاره به حضور به موقع هلال احمر در حوادث طبیعی و غیرطبیعی، گفت: کارهای امدادی باید به موقع انجام شده و هلال احمر ثابت کرده است که فراتر از امکانات می‌تواند عمل کند. 

وی با تاکید بر این‌که هلال احمر امروز به لطف خدا از جنس تجربه و غیرت، به موقع در میدان در اتفاقات مختلف حضور دارد، افزود: این‌ها برگرفته از اخلاص این نیروهای ارزشمند است. 

مشاهده ۷
/
۱۴۰۲/۰۲/۱۹- ۰۹:۲۰
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است