قدردانی دکتر کولیوند از اجتماع 101 هزار نفری کارکنان، جوانان، امدادگران و داوطلبان هلال‌احمر

رئیس جمعیت هلال احمر از حضور‌ پرشور کارکنان، داوطلبان و امدادگران در سخنرانی و دیدار آیت الله سیدابراهیم رئیسی و همچنین اجتماع 101 هزار نفری اعضای این جمعیت در مراسم روز جهانی صلیب سرخ و هلال‌احمر قدردانی کرد.

در متن پیام قدردانی دکتر کولیوند آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر و در آغازین روزهای هفته هلال احمر در کشور، شما خادمان ملت بزرگ ایران در این نهاد امدادی و داوطلبانه، به وسعت قلب‌های مهربان و نوعدوست خویش، با رئیس محترم جمهور حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی دیدار کردید.
اشتیاق هزاران امدادگر، داوطلب و کارمند برای دیدار با رئیس جمهور مردمی و اظهار لطف خالصانه جناب آقای دکتر رئیسی به شما برادران و خواهران خدوم و همکاران عزیزم در هلال احمر، نشانه‌ای از عمق اعتماد و حُب دو سویه میان خادمان ملت در  جمعیت هلال احمر و دولت مردمی است.
هجدهم اردیبهشت ۱۴۰۲ روزی ماندگار برای خانواده بزرگ هلال احمر و پاداش معنوی در برابر تلاش‌های شبانه‌روزی شما در عملیات‌های بشردوستانه نوروز و ماه مبارک رمضان بود.
این حضور، جلوه‌ای از احترام و مهر و نشر ذات پاک هلال احمر در فضای صمیمی سالن مجموعه آزادی بود که به مبارکی قدم‌های شما حاصل و مایه افتخار شد.
قدردان قدم‌رنجه همه شما عزیزان در این ضیافت مهربانی هستم.

پیرحسین کولیوند
رئیس جمعیت هلال احمر

مشاهده ۱۰
/
۱۴۰۲/۰۲/۱۸- ۲۱:۴۳
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است