رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در بازدید از هلال احمر مطرح کرد:

ظرفیت عظیم داوطلبان موجب امیدآفرینی و خلاقیت می‌شود

ئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور گفت: جمعیت هلال احمر ظرفیتی عظیم است که بدون چشم‌داشت با انگیزه و روحیه‌ای جهادی در صحنه حضور دارند.

به‌گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ علی‌اصغر شالبافیان از جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران بازدید و با پیرحسین کولیوند‏، رئیس جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران گفت‌وگو کرد.

رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ضمن قدردانی از زحمات و خدمات‌دهی جمعیت هلال‌احمر طی ایام نوروز ۱۴۰۲ افزود: امسال جمعیت هلال‌احمر در ایام نوروز با تجهیزات ویژه‌ و متفاوت‌تر ‌نسبت به‌سال‌های گذشته درمیدان حضور داشت و جلوه‌های زیبایی از زحمات داوطلبان و جوانان را شاهد بودیم.
شالبافیان نشان دادن این روحیه داوطلبی و جهادی را موجب امیدآفرینی در جامعه و ایجاد خلاقیت عنوان کرد و افزود: ۵۰ هزار نفر از ۶۹ هزار نفری که در قالب سازمان امداد و نجات، سازمان جوانان و داوطلبان خدمات‌رسانی کردند، به‌صورت داوطلب حضور داشتند.
او داوطلبان جمعیت هلال احمر را ظرفیتی عظیم دانست که بدون چشم‌داشت با انگیزه و روحیه‌ای جهادی در صحنه حضور دارند.
رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با بیان اینکه گزارش استان‌ها گواه این باور است، ادامه داد: بسیاری از دستاوردهای دستگاه‌های عضو ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر مرهون زحمات این عزیزان است.
کولیوند نیز ضمن قدردانی از زحمات رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر برای انسجام‌بخشی و همدلی بین دستگاه‌های عضو این ستاد، گفت: امسال با وجود حجم بالای سفرها با کم‌ترین مشکل برای خدمت رسانی مواجه بودیم و حوادث ترافیکی نیز نسبت به سال گذشته بهتر مدیریت شد.
او به رضایتمندی ایجاد شده بین مردم اشاره کرد و امکانات فراهم شده توسط ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر همچنین اهتمام، همدلی و همکاری تمامی دستگاه‌ها با یکدیگر را موجب این رضایتمندی، حفظ آرامش و آسایش مسافران عنوان کرد.

مشاهده ۵۵
/
۱۴۰۲/۰۱/۱۵- ۱۱:۱۵
/
سه شنبه 15 فروردین 1402 - 11:15
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است