غرفه دستاوردهای هلال احمر در نمایشگاه هفته دولت، برپا شد

«روایت خدمت» از زبان هلال احمر

رئیس دفتر رئیس‌جمهور از غرفه جمعیت هلال احمر در نمایشگاه هفته دولت بازدید کرد و در جریان آخرین دستاوردهای این جمعیت در زمینه دارو و درمان، توانبخشی و امداد و نجات قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر؛ عصر امروز پس از مراسم افتتاحیه نمایشگاه هفته دولت در تهران، غلامحسن اسماعیلی با حضور در غرفه دستاوردهای جمعیت هلال احمر، در جریان پیشرفت‌های حوزه‌های مختلف فعالیت این جمعیت قرار گرفت.

در هنگام ورود رئیس دفتر رئیس جمهوری اسلامی ایران به غرفه جمعیت هلال احمر، علی درویش‌پور معاون حقوقی و پیمان نامدار معاون بهداشت، درمان و توانبخشی این جمعیت، توضیحاتی از آخرین دستاوردهای هلال احمر ارائه کردند.

در غرفه جمعیت هلال احمر آخرین دستاوردهای تولید دارو و تجهیزات پزشکی، تولید اقلام امدادی و تجهیزات نجات، قطعات توانبخشی به خصوص اندام‌های مصنوعی، آخرین مقالات و پژوهش‌های علمی و آموزشی به نمایش درآمده است.

نمایشگاه هفته دولت از امروز با عنوان «روایت خدمت» و با شعار «وعده؛ وفا» در سالن ۸ و ۹ نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد و جمعیت هلال احمر به عنوان تنها بخش غیردولتی به این نمایشگاه دعوت شده است.

هلال احمر در زمینه‌ امداد و نجات و همچنین در بخش سلامت از دولت سیزدهم و دولت‌های پیشین پشتیبانی کرده است.

مشاهده ۳۱
/
۱۴۰۲/۰۶/۰۵- ۱۶:۲۹
/
یکشنبه 5 شهریور 1402 - 16:29
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است