داوطلبان

یکشنبه 19 مرداد 1399

عضو هیئت رئیسه مجلس: نیروهای جمعیت هلال احمر با کمترین دریافتی و داوطلبانه در عرصه خدمت حاضرند

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: نیروهای جمعیت هلال احمر با کمترین دریافتی و داوطلبانه در عرصه خدمت حاضرند و با اخلاص و جانفشانی در مواجهه با حوادث و بحران‌ها تلاش می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر قم، دکتر احمد امیرآبادی فراهانی در آیین رونمایی از پروژه ها و طرح‌های امدادی جمعیت هلال احمر استان قم اظهار داشت: ما آماده ایم در مجلس به جمعیت هلال احمر در سطح کلان کمک ویژه ای انجام دهیم.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: نیروهای جمعیت هلال احمر با کمترین دریافتی و داوطلبانه در عرصه خدمت حاضرند و با اخلاص و جانفشانی در مواجهه با حوادث و بحران‌ها تلاش می‌کنند.

وی تصریح کرد: از دکتر همتی تقاضا داشتیم پاداشی را برای خدمات گسترده نیروهای امدادی و خدوم هلال احمر در نظر بگیرند که با این امر موافقت شد.

امیرآبادی بیان کرد: قم مرکز مواصلاتی کشور است و نیاز دارد که بحث امداد هوایی  و پایگاههای امدادی آن تقویت شود، به ویژه زائرپذیری قم موجب می‌شود نگاه ویژه‌ای به آن داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: جمعیت هلال احمر مرز و رنگ و پوست نمی شناسد و تلاش های انسان دوستانه‌ای دارد، بسیاری از نیروها با کمترین دریافتی شب و روز تلاش می کنند و نگاه مادی ندارند و هدفی والاتر را دنبال کرده اند.

نماینده مردم قم در مجلس بیان کرد: امیدواریم با پیگیری لازم بیمارستان هلال احمر نیز به نتیجه برسد و از ظرفیت خیرین نیز استفاده کنیم، در این وضعیت کرونا و تحریم های ناجوانمردانه، اداره کشور کاری هنرمندان است و نیاز به جهاد دارد که دولتمردان در این باره تلاش می کنند.

admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *