داوطلبان

یکشنبه 06 مهر 1399

توزیع غذای گرم میان نیازمندان از سوی خیرین هلال احمر استان البرز در عید غدیر خم

معاون امور داوطلبان هلال احمر استان البرز از برنامه های اجرا شده توسط خیران و داوطلبان استان به مناسبت بزرگداشت عید غدیر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز، داود رجبی، توزیع ۵۸۵ پرس غذای گرم و ۱۲۵ بسته اقلام معیشتی و بهداشتی میان خانواده های کمتر برخوردار و متاثر از بیماری کرونا در محمدشهر با همکاری خیرین موسسه رزق الحسین و مشارکت حوزه داوطلبان جمعیت کرج و خانه هلال محمدشهر، اجرای طرح نیابت و ذبح یک راس گوسفند و توزیع آن با هماهنگی و همکاری حوزه داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان کرج و توزیع  یکصد بسته معیشتی و ۲۰۰ پرس غذای گرم بین خانوارهای متاثر از بیماری کرونا و کمتر برخوردار به همت خیرین و اعضا داوطلب جمعیت هلال احمر شهرستان نظرآباد و با همکاری خیریه آبشار عاطفه ها از اقدامات حوزه داوطلبان این استان برشمرد.

وی اظهار کرد: جمعیت هلال احمر شهرستان فردیس نیز به مناسبت عید غدیر با توزیع 1000 پرس غذای گرم ،  ۲۰۰ عدد گوشت ‌مرغ گرم بین  ۱۰۰ خانوار کمتر برخوردار این شهرستان و همچنین با استقرار کاروان سلامت در خانه هلال شهرک بعثت به منظور ارتقا آگاهی و سلامت اقشار حاشیه نشین ، سنت کمک و دستگیری از  نیازمندان و بیعت با سیره امیرالمومنین حضرت علی (ع) و ائمه اطهار را زنده کردند.

دفتر نمایندگی جمعیت هلال احمر در شهرستان طالقان، نیز همزمان با عید غدیر و با همکاری مرکز آتش نشانی این شهرستان نسبت به ضدعفونی معابر طالقان اقدام کرد.

گفتنی است، طبق مصوبه شورای فرهنگی استان جمعیت هلال احمر ساوجبلاغ و نظرآباد و اشتهارد،طالقان،فردیس و کرج با برگزاری برنامه فرهنگی به مناسبت عید سعید غدیر این روز را گرامی داشتند و با حضور حجت الاسلام والمسلمین علی الهی مسئول نمایندگی دفتر ولی فقیه در استان، داود رجبی معاون امور داوطلبان و دبیر ستاد اقامه نماز در جمعیت استان ، غلامرضا عنایت معاون آموزش و پژوهش و محمد حسین وطنی معاون امدادو نجات ضمن بزرگداشت این روز و بیان فضایل اخلاقی و رفتاری حضرت علی (ع) از فعالیت های داوطلبانه و اعضا سادات شرکت کننده در برنامه تقدیر شد.

خیرانی که با جمعیت ستاد استان البرز همکاری دارند نیز به مناسبت هفته امامت و ولایت ضمن توزیع ۸۰ پرس غذای گرم، ۴ راس گوسفند قربانی و میان نیازمندان مهدی آباد،اسلام آباد و خرمدشت توزیع کردند.

admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *