داوطلبان

یکشنبه 19 مرداد 1399

عضویت بیش از 30 هزار نیروی داوطلب در جمعیت هلال احمر کرمان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: اساس کار جمعیت هلال احمر داوطلب محور است و بیش از 30 هزار نیروی داوطلب به عضویت جمعیت هلال احمر کرمان در آمده اند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ رضا فلاح در آیین افتتاحیه نخستین نمایشگاه و نشست های تخصصی مدیریت بحران پدافند غیرعامل امدادونجات با اشاره به اینکه اساس کار جمعیت هلال احمر داوطلب محور است، افزود: بیش از 30 هزار نیروی داوطلب به عضویت جمعیت هلال احمر کرمان در آمده اند.

وی با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر در حوادث طبیعی متولی امدادونجات است، خاطرنشان کرد: تلاش در توسعه کمی و کیفی در فعالیت های متنوع جمعیت هلال احمر، از اهداف این نهاد مردمی است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: مقوله پیشگیری، کاهش خطر، آمادگی، بازیابی و بازتوانی از وظایف جمعیت هلال احمر است.

فلاح بکارگیری جدیدترین و کارآمدترین تجهیزات، فناوری و منابع انسانی متخصص را به عنوان سرمایه اصلی در جمعیت هلال احمر معرفی کرد و گفت: تسکین آلام بشری، تامین احترام انسان ها و کوشش در جهت برقراری دوستی و تفاهم متقابل و صلح پایدار میان ملت ها و همچنین حمایت از زندگی و سلامت انسان ها بدون در نظر گرفتن هیچگونه تبعیض میان آنها از اهداف مهم جمعیت هلال احمر است.

وی افزود: جمعیت هلال احمر این نهاد غیردولتی متکی بر فعالیت های داوطلبانه مردمی است تا در ارائه خدمات به نیازمندان و آسیب دیدگان تاثیرگذار و پایدار به وظایف و فعالیت های خویش باشد.

فلاح با اشاره به نقش خیرین هلال احمر در پیشبرد اهداف جمعیت هلال احمر افزود: بهره گیری هر چه بیشتر از توان و حمایت خیرین در تامین نیازهای اولویت دار و تحقق ماموریت های اصلی هلال احمر در حوادث و بلایا و کمک به محرومین جامعه از جمله فعالیت هایی است که با کمک توان و حمایت بنگاه های اقتصادی می توان انجام داد.

بر اساس این گزارش همچنین، در این مراسم مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران از زحمات و اقدامات جمعیت هلال احمر در امر مبارزه با شیوع ویروس کرونا و امدادرسانی به سیل زدگان تشکر و قدردانی کرد.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *