داوطلبان

یکشنبه 19 مرداد 1399

«به هم دلگرمیم»؛ مشارکت هلال احمر، کاله و اسنپ برای حمایت از آسیب‌دیدگان کرونا

«هلال احمر»، «اسنپ» و «کاله» به واسطه مسئولیت اجتماعی خود دست به دست هم داده‌اند تا در قالب طرح «به هم دلگرمیم» با ارسال بسته‌های حاوی انواع محصولات لبنی و پروتئینی به سهم خود باری از دوش خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا بردارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، این طرح از روز شنبه ۲۱تیر ماه آغاز شده و برای شروع یک هزار بسته به خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا ارسال می‌شود. بعد از آن، طبق فراخوانی که در توییتر داده شده، به ازای هر ریتوییت، یک بسته اضافه‌تر به دست خانواده‌هایی که بحران کرونا زندگی‌شان را از مدار خارج کرده می‌رسد. اینجا درست همان نقطه‌ای است که مشارکت هر یک نفر، می‌تواند یک خانواده را دلگرم کند.

 با شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور، دغدغه معیشت و مشکلات اقتصادی برای خانواده‌های نیازمند بیشتر از قبل شده. حالا «اسنپ» و «کاله» با کمک «هلال‌احمر» خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا را شناسایی و بسته‌های پروتئینی و لبنی را به دست‌شان می‌رسانند تا شاید در این وضعیت بحرانی، کمی دلگرم‌شان کند.

سبدهای دلگرمی حاوی انواع محصولات لبنی و پروتئینی شامل ۴پاکت شیر تتراپک ۱لیتری کم‌چرب، یک بسته پنیر سفید تازه ۴۰۰گرمی، ۴پاکت خامه تتراپک،۲بطری دوغ ۱.۵لیتری،۲بطری نوشابه لاکی‌دو ۱.۵لیتری،یک سطل ماست کم‌چرب پروبیوتیک ۲.۲کیلویی، یک بسته مخلوط سبزیجات منجمد ۴۰۰گرمی، یک بسته سیب‌زمینی سرخ‌کرده ۷۵۰گرمی، یک بسته لوبیا سبز ۴۰۰گرمی، یک بسته برگر (۳۰درصدی) ۵عددی، یک بسته کباب‌لقمه ۹عددی و۲بسته کوکتل مرغ ۳۰۰گرمی  و به ارزش 200 هزار تومان است که از سوی شرکت «کاله» آماده شده و با کمک شرکت «اسنپ» به دست خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا در استان‌های تهران، قم، مازندران و خوزستان می‌رسد.

 خانواده‌های نیازمند از سوی سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر با کمک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سایر دستگاه‌های حمایتی شناسایی شده‌اند.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *