داوطلبان

سه شنبه 17 تیر 1399

مسئول هماهنگی خانه‌های هلال جمعیت هلال‌احمر ایران منصوب شد

با حکم دبیرکل جمعیت هلال احمر، حسن فراهانی به عنوان مسئول هماهنگی خانه‌های هلال جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، در حکم دکتر محمدحسن قوسیان‌مقدم برای فراهانی امده است:

جناب آقای حسن فراهانی

نظر به تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی در زمینه اشاعه و ارتقاء فرهنگ خدمات بشردوستانه در حوزه های امدادی، آموزشی، درمانی و اجتماعی و جذب منابع داوطلبی مادی و انسانی، به موجب این ابلاغ جنابعالی را به عنوان «مسئول هماهنگی خانه های هلال جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران» منصوب می نمایم.

انتظار دارم با سرلوحه قرار دادن تفکر، توکل و تلاش جهت هدایت، هماهنگی و نظارت بر عملکرد و فعالیت های خانه های هلال و انجام هماهنگی بین بخشی جهت توسعه خانه های هلال مذکور اقدام نمایید.

امید است با بهره گیری از راهبرد خرد جمعی و نیروی انسانی داوطلب خبره با سازماندهی و برنامه ریزی هوشمندانه و هدفمند به شرح اولویت های پیوست و با هماهنگی اینجانب و معاونین و روسای محترم سازمان های جمعیت در تحقق این هدف محقق باشید.

ضروری است جنابعالی برنامه های خود را با توجه به اولویت های تعیین شده تنظیم و گزارش فعالیت ها به صورت ماهانه به دفتر اینجانب ارسال نمایید. بدیهی است کلیه معاونین و روسای سازمان های جمعیت هلال احمر در تحقق این برنامه در سطح شهر و روستاها مشارکت جدی به عمل خواهند آورد.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *