سازمان داوطلبان

پنجشنبه 07 مهر 1401
برای نخستین بار؛

اهدای خون 66 داوطلب در شهر ارسک

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بشرویه گفت: در راستای اجرای طرح حمایت ماندگار 66 داوطلب در شهر ارسک از توابع این شهرستان خون خود را اهدا کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، علی رمضانیان مقدم اظهارداشت: برای اولین بار در شهر ارسک داوطلبان و جوانان خانه هلال ارسک و همچنین علاقمندان به اهدای خون با نیت خیرخواهانه نسبت به اهدای خون اقدام کردند.
وی بیان کرد: این امر خداپسندانه به مناسبت فرارسیدن ماه محرم و ایام عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و با همکاری بخشداری، گروه جهادی شهید صدرزاده، خانه هلال شهر ارسک و سازمان انتقال خون استان انجام شد.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بشرویه با بیان اینکه هدف از اجرای این طرح ترویج و گسترش فرهنگ نوع‌دوستی و فعالیت‌های بشر دوستانه است،افزود: هلال احمر در کنار ارائه  خدمات امدادی در حوادث و همچنین آموزش‌های امداد و نجات همواره آماده همکاری هر چه بیشتر با سازمان  انتقال خون جهت ترویج فرهنگ اهدای خون است.
رمضانیان مقدم با اشاره به اینکه ۱۰۰ عضو داوطلب در شهر ارسک جهت اهدای خون به پایگاه سیار انتقال خون مراجعه کردند، گفت: از بین این افراد 66 نفر پس از انجام معاینات پزشکی، موفق به اهدای خون خویش به بیماران نیازمند شدند.
کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *