داوطلبان

سه شنبه 07 بهمن 1399

همکاری مجمع خیرین سلامت و هلال‌احمر سیستان و بلوچستان در ارائه خدمات عام‌المنفعه

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان با مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان با هدف افزایش همکاری دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان؛ صبح امروز ۱۰ آذر، محمود طاهری مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان و هیات همراه با میربهاء الدین مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان دیدار و گفت‌وگو کردند. 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در این دیدار گفت: جمعیت هلال احمر و مجمع خیرین سلامت اهداف مشترک زیادی دارند و ما می توانیم از ظرفیت های همدیگر در امور عام المنفعه استفاده کنیم.

میربهاء الدین افزود: مردم ما بر اساس اعتقادات دینی همواره به دنبال انجام امور عام المنفعه هستند که جمعیت هلال احمر و مجمع خیرین می توانند به عنوان پلی میان نیاز نیازمندان و توان توانمندان و خیرین عمل کنند .

وی گفت: ارائه خدمات به روستاییان در قالب طرح کاروان سلامت به صورت مشترک میان جمعیت هلال احمر و مجمع خیرین سلامت، شناسایی و معرفی خیرین جهت همکاری در راستای اهداف بشردوستانه از موارد مورد بحث در این جلسه بود. 

میربهاء الدین ضمن تقدیر از مجمع خیرین سلامت و مدیرعامل این مجمع، همکاری و هماهنگی جمعیت هلال احمر با مجمع خیرین را به عنوان دو مرجع خدمت رسان، گام بزرگی در جهت تسکین آلام بشری و تکریم ارزش های انسانی دانست.

admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *