داوطلبان

سه شنبه 18 مرداد 1401

مساعدت بنیاد مستضعفان برای اجرای طرح ملی نذر آب ۵ در چاراویماق

رئیس بنیاد مستضعفان در نشست مسئولان استان ، از مساعدت این بنیاد برای اجرای طرح ملی نذر آب ۵ در چاراویماق خبر داد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی،  در این نشست که روز پنجشنبه ۶ مرداد ماه ۱۴۰۱ در محل استاندار آذربایجان شرقی  برگزار شد،عابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی ،با قدردانی از اقدامات جهادی بنیاد مستضعفان در حوزه محرومیت‌زدایی و عمران و آبادانی مناطق محروم، ابراز امیدواری کرد نتیجه این اقدامات در سال‌های آینده، مهاجرت معکوس روستاییان و تغییر چهره روستاها و مناطق محروم باشد.

 

 فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی هم در این نشست از آمادگی این بنیاد برای سرمایه‌گذاری در حوزه محرومیت‌زدایی استان خبر داد و گفت: امروز در شرایطی هستیم که همه باید به مردم کمک کنیم تا بتوانیم از این گذرگاه سخت عبور کنیم

 

وی  در ادامه به سفر خود به شهرستان چاراویماق اشاره کرد و گفت: در این سفر مصوب کردیم که 32 میلیارد تومان برای تکمیل پروژه‌های عمرانی، 5 میلیارد تومان برای امور فرهنگی و 5 میلیارد تومان برای عمران شهری هزینه شود؛ در کنار آن دو دستگاه آمبولانس مجهز به شبکه بهداشت شهرستان اختصاص یافت و 9 هزار بسته معیشتی نیز بین مردم این منطقه توزیع خواهد شد.

 فتاح ، رئیس بنیاد مستضعفان  در این نشست ، با استقبال از اجرای طرح ملی نذر آب ۵ توسط جمعیت هلال احمر در روستاهای کم برخوردار و کم آب ،  برای اجرای آن قول مساعد همکاری و مساعدت  داد .

 

 حمید منجم ،مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی نیز در این نشست  با تشریح طرح ملی نذر آب ۵ گفت :جمعیت هلال احمر استان در راستای محرومیت زدایی و کمک به بهبود معیشت و بهداشت و توانمند سازی و آبرسانی به روستاهایی که با تنش آبی مواجه اند اقدام به اجرای طرح ملی نذر آب ۵ در روستاهای شهرستان چاراویماق و هوراند نموده است .

 

وی گفت : این روستاها عبارتنداز دبردان علیا ،دبردان سفلی ‌،صوفی نبی. حسینی. میرزابیگی کندی. یانبلاغی. کردآلو. خویبار. طالار. کول تپه در شهرستان چاراویماق و روستاهای چیناب و  وروجن سفلی ( تابستانق و و وروجن علیا ) در شهرستان هوراند می باشد .

 

دکتر منجم در پایان با اشاره به نقش بنیاد مستضعفان در محرومیت زدایی روستاهای چاراویماق ، خواستار مساعدت بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی در طرح ملی نذرآب ۵ شد .

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *