سازمان داوطلبان

پنجشنبه 07 مهر 1401

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری کردستان داوطلب شد

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری کردستان با حضور در دفتر معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمرکردستان، داوطلب هلال احمرشد و آمادگی خود را برای ارائه فعالیت های بشردوستانه اعلام کرد.

 دکتر مراد علی بهمنی در دیدار با جبار ولی زاده معاون داوطلبان هلال احمر استان کردستان، فعالیت ها و برنامه های حمایتی و داوطلبانه هلال احمر را قابل تقدیر خواند گفت: فعالیتهای نوع دوستی و خداپسندانه جمعیت هلال احمر همسو با تاکیدات اسلام و قرآن است.

بهمنی خدمت به مردم در کسوت هلال احمر را نوعی سعادت خواند و گفت: یاری همنوع خود و فعالیتهای عام المنفعه وظیفه ای شرعی، عرفی و انسانی است.

مراد علی بهمنی ضمن ابراز خرسندی از عضویت بعنوان داوطلب هلال احمر، برای مشارکت در برنامه های انساندوستانه و خداپسندانه هلال احمر کردستان اعلام آمادگی کرد.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر نیز دراین دیدار، جمعیت هلال احمر را یک نهاد عام المنفعه مردمی برشمرد و گفت: تمامی آحاد جامعه در طیفهای مختلف می توانند باعضویت در جمعیت هلال احمر، در ترویج و اشاعه فرهنگ داوطلبی و انساندوستی نقش ویژه ای داشته باشند.

جبار ولی زاده، کمک به طبقه محروم و مستضعف جامعه و یاری رساندن به آسیب دیدگان را از اهداف مقدس جمعیت هلال احمر خواند و گفت: داوطلبان هلال احمر کسانی هستند که بصورت داوطلبانه و بدون هیچ چشمداشت مادی برای تحقق این اهداف مقدس به انجام فعالیتهای بشردوستانه می پردازند.

ولی زاده ضمن تقدیر از حضور دکترمرادعلی بهمنی و همکاران وی در جمعیت هلال احمرگفت: امیدواریم که با ترویج فرهنگ داوطلبی و نوعدوستی، شاهد ارتقاء و افزایش فعالیتهای انساندوستانه در جامعه باشیم .

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *