داوطلبان

جمعه 03 اردیبهشت 1400

سفر رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر به لرستان/افتتاح 2 خانه هلال و توزیع 20هزار بسته معیشتی به مناسبت ماه‌مبارک‌رمضان

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در سفر به استان لرستان اعلام کرد: همزمان با نوروز ۱۴۰۰، خانه های هلال شهرستانهای کوهدشت و چگنی افتتاح و به مناسبت ماه مبارک رمضان، ۲۰ هزار بسته معیشتی توزیع خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان لرستان، دکتر محمد نصیری سال ۱۴۰۰ را سال افزایش و ارتقاء خدمات کیفی خانه‌های هلال در سراسر کشور عنوان کرد و گفت: سال گذشته با رویکرد توسعه کمی، تعداد ۵ هزار خانه هلال در کل کشور افتتاح شد که از این تعداد ١۵٠ خانه هلال سهم استان لرستان بود و امروز نیز دو خانه در شهرستانهای کوهدشت و چگنی افتتاح خواهد شد.
 
وی با اشاره به اینکه خانه‌های هلال با عنوان هلال احمر کوچک مشغول به ارائه خدمات هلال احمر، امدادو نجات، آموزش، داوطلبان و جوانان با ساختار داوطلبانه هستند، افزود: با توجه به محرومیت استان لرستان و تکرار حوادث طبیعی در این استان، توسعه خانه‌های هلال جزو اولویت‌های کاری ما محسوب می شود.
 
 نصیری در باره توزیع بسته‌های غذایی کمک معیشتی افزود: هر ساله به مناسبت‌های عید نوروز و ماه مبارک رمضان جمعیت هلال احمر در سراسر کشور اقدام به توزیع بسته های غذایی می کند  که در سال گذشته با توجه به تحریم‌ها و بیماری کرونا طی سه مرحله توزیع این بسته ها انجام شد.
 
وی با بیان اینکه سال گذشته در مجموع ۴۰۰ هزار سبد غذایی توزیع شد، تاکید کرد: در سال ۱۴۰۰ نیز از محل کمکهای مردمی، توزیع سبدهای غذایی خواهیم داشت و برای ماه مبارک رمضان در مرحله اول حدود ۲۰ هزارسبد غذایی توزیع خواهد شد.
 
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر تاکید کرد: با توجه به سختی زندگی معیشتی مردم و بحران کرونا، توزیع این بسته ها ادامه خواهد شد.
کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *