داوطلبان

با مشارکت موسسه های خیریه و مردم نهاد همکار با جمعیت هلال احمر انجام گرفت:

راه‌اندازی قرارگاه سازمان داوطلبان برای شکست کرونا در سیستان و بلوچستان/ تهیه و توزیع سبدهای غذایی و اقلام محافظتی

رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از راه‌اندازی قرارگاه سازمان متبوعش در راستای اطلاع‌رسانی به مردم جهت حفظ سلامت خود و شکست ویروس کرونا در استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، به دنبال شیوع گسترده سویه دلتای کرونا در استان سیستان و بلوچستان، محمد نصیری در سفر به این استان، ضمن دیدار  با مدیرعامل  جمعیت هلال احمر و جمعی از خیرین و نمایندگان تشکل های مردم نهاد ، قرارگاه سازمان داوطلبان برای شکست کرونا در سیستان و بلوچستان را راه اندازی کرد.

وی اظهار کرد: سازمان داوطلبان به عنوان  یکی از مولفه‌های بسیار قوی و  پیش قدم در همه ادوار و مسائل به عنوان بازوی قدرتمند با اتکا به توان و ظرفیت مردمی در جامعه در کنار مردم  برای تسکین آلام و تامین سلامت انسان های آسیب پذیر بوده است.

رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با اشاره به موفقیت داوطلبان در عرصه مبارزه با کرونا افزود: داوطلبان حقیقی و حقوقی جمعیت هلال احمر از روزهای نخست شیوع این ویروس در تعامل با سایر سازمان های مسوول  وارد عمل شدند و در این راستا گام های خوبی برداشتند .

نصیری گفت: با افزایش آمار مبتلایان، از هفته قبل، قرارگاه مبارزه با کرونا در راستای اطلاع رسانی به مردم جهت حفظ سلامت خود  و شکست ویروس کرونا و همچنین ارایه خدمات معیشتی و درمانی  ،یک بار دیگر در کنار کادر درمان به یاری مبتلایان آمده است. .

وی افزود: در این مرحله با استفاده از همه ظرفیت‌های داوطلبی  با حضور موسسه های خیریه و تشکل های مردم نهاد  وبا هدف اصلی شکستن ویروس کرونا با آگاهی‌بخشی به مردم، با توزیع  ونتیلاتور، کپسول اکسیژن ، مانومتر، لباس ایزوله بیمارستانی، مبل تختواب شو ماسک، مواد شوینده و بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده به علاوه سبدهای غذایی  به اهالی و اعزام بیماران کرونایی به نقاهتگاه جهت مراقبت های پیش بیمارستانی، بین خانواده‌های آسیب‌دیده از بیماری کرونا اجرایی خواهد شد.

نصیری  عنوان داشت:  با همت مردم نوعدوست  و نیروهای داوطلبی و تلاش شبانه‌روزی آن ها از این مرحله نیز به یاری خدا و در کنار هم بودن با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و بویژه استفاده از ماسک به سلامت عبور خواهیم کرد.

رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: تا کنون سبدهای غذایی  با نظارت سازمان داوطلبان  از سوی خیریه ها تهیه و در استان سیستان و بلوچستان توزیع شده است.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *