سازمان داوطلبان

پنجشنبه 07 مهر 1401
رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر:

داروهای اهدایی پویش "مرهم زائر" به کربلا ارسال شد/ اقدام داوطلبانه "تیپاکس" در ارسال داروهای اربعین، ستودنی است

رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از ارسال محموله دارویی اهدایی مردم و شرکت های دارویی درقالب پویش " مرهم زائر " برای موکب‌های اربعین درمسیر نجف به کربلا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، وحید سلیمی با بیان این که عملیات انتقال این محموله های دارویی  در این بازه زمانی بسیار طاقت فرسا و هزینه بر بود، گفت: "شرکت تیپاکس" به عنوان داوطلب حقوقی جمعیت هلال احمر همانند گذشته ،  این مسئولیت خطیر را پذیرفت و با اقدامی  داوطلبانه  و مسوولانه، آن را به بهترین شکل ممکن پیاده سازی کرد.

وی همچنین  از مشارکت و پشتیبانی هموطنان و به خصوص شرکت های دارویی  در تامین داروی موردنیاز زائران در  پویش "مرهم زائر"  برای اربعین قدردانی کرد وگفت: این مشارکت که در راستای مسوولیت اجتماعی آن ها شکل گرفته، قابل تقدیر وتشکر است.

رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر توضیح داد: با توجه به گرمای هوا و احتمال شیوع بیماری‌ها به نظر می‌رسد درخواست زائران به خدمات بهداشتی و درمانی در ایام اربعین زیاد بوده و لذا نیاز کادر درمان به تجویز اقلام دارویی برای مراجعین و بیماران نیز بالا خواهد بود.

بنا به گفته وی  داروهای جمع آوری شده به مراکز درمانی معیت هلال احمر  که در مسیر نجف تا کربلا برپا شده ارسال تا در صورت نیاز زائران مراجعه کننده به این موکب ها استفاده شود.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *