سازمان داوطلبان

پنجشنبه 07 مهر 1401

خدمت رسانی به 10هزار نفر با اجرای کاروان های سلامت هلال احمر در مازندران

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: دریکسال گذشته با اجرای 78 کاروان سلامت 10هزارنفر از ساکنان مناطق کم برخوردار استان از خدمات اولیه سلامت بهره مند شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر مازندران، غلامعلی فخاری با اشاره به برنامه های دولت سیزدهم در راستای محرومیت زدایی و تحقق عدالت اجتماعی تصریح کرد: جمعیت هلال احمراستان به منظور کمک به تحقق اهداف دولت، تمرکز برنامه های خدمت رسانی خود را براستفاده بهینه از ظرفیت داوطلبان و خیرین از طریق اجرای پروژه های داوطلبی و بویژه اعزام کاروان های سلامت به مناطق کم برخوردار قرارداد.
وی اجرای 78 کاروان سلامت و خدمت رسانی به 10هزار نفر از ساکنان مناطق محروم استان را کارنامه داوطلبان عضو جمعیت هلال احمر برشمرد و افزود: ویزیت بیماران، تست فشار و  قند خون، ارائه خدمات مامایی، پرستاری و دارویی رایگان به ساکنان مناطق کم برخوردار از مهمترین خدمات ارائه شده در قالب اجرای برنامه کاروان سلامت بوده است.
فخاری ارزش خدمات ارائه شده را بیش از 14 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: کمک به بهبود سطح سلامت و تغذیه مردم با حفظ کرامت انسانی و گسترش حس نوع دوستی، امیدآفرینی و اعتلای فرهنگ داوطلبی از دستاوردهای معنوی اعزام کاروان سلامت هلال احمراستان بوده است.
کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *