داوطلبان

سه شنبه 07 بهمن 1399

خدمات بدون چشمداشت داوطلبان هلال‌احمر کمک به بهبود زندگی دیگران است

عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر و عضو هیأت مدیره جمعیت هلال احمر گلستان در پیامی به مناسبت روز جهانی داوطلب، از خدمات بدون چشمداشت داوطلبان، جوانان، امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، متن پیام دکتر حمیدرضا آقاملایی بدین شرح است:
 
به بهانه روز داوطلب
انسان موجودی است اجتماعی، در عصر حاضر هم تمایل اشخاص به فعالیت‌های اجتماعی افزایش چشمگیری داشته، بنابراین شهروندانی هستند که سعی می‌کنند در اداره امور جامعه بدون دلایل مالی مشارکت داشته باشند. این عزیزان همان افرادی هستند که جامعه شناسان ایشان را داوطلب می نامند.
بدینوسیله و به بهانه ۱۴ آذر روز جهانی داوطلب، از همه داوطلبان و کنشگران اجتماعی، تلاشگرانی که در مراکزی همچون آسایشگاه سالمندان، مساجد، خیریه ها، سازمان‌های مردم نهاد، مشارکت در اداره محلات، شورای های اسلامی، بیمارستان ها و مراکز درمانی، کمک به افراد کم بضاعت، بسیج و گروه‌های جهادی، آتش نشانی، محیط زیست، امورات فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، بهداشتی و درمانی و حضور در سازمان‌های عام المنفعه ای همچون جمعیت هلال احمر (داوطلبان، جوانان، امدادگران و نجاتگران ) و... بدون چشمداشت مالی خدمت می‌کنند و در واقع به بهبود زندگی دیگران یاری می رسانند و بیش از هر انسان دیگری جامعه محور و به جامعه خود احساس تعلق دارند، قددرانی نموده و سپاسگزاری نمایم.
ان شاءالله که دولت نیز برای کار داوطلبانه ارزش بیشتری قائل شده و آن را به عنوان یک شاخص مثبت در استخدام داوطلبان لحاظ نماید.
به امید توسعه فعالیت های داوطلبانه
حمیدرضا آقاملائی، پژوهشگر دکتری جامعه شناسی، داوطلب، منتخب مجمع عمومی و عضو اصلی شورای عالی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *