داوطلبان

یکشنبه 14 آذر 1400

خانه هلال فیروزآباد در شهرستان اشکذر افتتاح شد

به همت جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر، ششمین خانه هلال با ساختار داوطلب محور و تجمیع توانمندی‌های محلی و ارتقاء آمادگی ها در مدیریت بحران و برخورد با حوادث با نام مبارک امام رضا( ع) افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ در آیین افتتاح این خانه هلال که با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد،  نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان و مسئول هماهنگی خانه های هلال، مسئولان شهرستان، معتمدین محلی، اعضای شورای شهر بسیج و نیروی انتظامی و با حضور افتخاری سردار فتوحی برگزار شد، جامعه محلی فیروزآباد همصدا آمادگی خود را در تقویت و گسترش فعالیت‌های آموزشی و امدادی اعلام کردند.

دکتر محسن حرازی زاده مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد، ضمن تشکر از تلاش‌های انجام شده در این راستا، با ارائه گزارشی از روند فعالیت های اجرایی خانه های هلال در استان و تاثیرات بسیار زیاد در هدفمند شدن برنامه های داوطلب محور جمعیت، ایجاد پویایی و راهبری این خانه های هلال توسط داوطلبان محلی را از شاخص‌های بسیار مطلوب دانست.

وی حرکت بر اصول هفتگانه هلال احمر، بستر سازی فعالیت‌ها و سپردن امور به داوطلبان فعال و نهادینه کردن خدمات در مناطق تحت پوشش خانه های هلال را از اولویت‌های هلال احمر دانست.

دکتر حرازی زاده در ادامه، تخصصی شدن فعالیت‌ها، استفاده از تمامی ظرفیت‌های شهرستان، مدیریت واحد عملکردی و وحدت رویه در فعالیت‌های داوطلبان را در این شهرستان ستودنی دانست و بر افزایش آنها تاکید کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین شعشعی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان یزد نیز خانه های هلال و مدیریت برنامه های آموزشی آن و ارتقای فرهنگ امدادی و داوطلبی بر پایه اصول و اهداف سازمانی و با تکیه بر آموزه های دینی را بسیار ارزشمند دانسته و بر نمایان شدن تاثیرات این خدمات در سال‌های آتی تاکید کرد.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *