داوطلبان

سه شنبه 30 شهریور 1400

خانه هلال آستان مقدسه حضرت زینب(س)؛ یکی از مجریان طرح توسعه و تحول اجتماع محور در اصفهان

خانه هلال‌احمر آستان مقدسه حضرت زینب(س) (خواهر امام رضا«ع») واقع در محله زینبیه اصفهان، میزبان اجرای طرح توسعه و تحول اجتماع‌محور در این استان بود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛محمدنوید متقی، معاون امور داوطلبان این جمعیت گفت: آیین آغاز اجرای طرح «توسعه و تحول اجتماع محور» ۸۵ محله اصفهان در استانداری استان اصفهان با حضور علی آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، استاندار اصفهان، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان، مدیران کل و جمعی از فعالان اجتماعی برگزار شد.
 
متقی افزود: این جلسه همزمان با برپایی شورای برنامه‌ریزی استان اصفهان به صورت آنلاین جهت افتتاح طرح توانمندسازی محله‌های تاب‌آور در حوادث و بلایا با محوریت خانه‌های‌هلال برگزار شد. در این مراسم  خانه هلال احمر حضرت زینب در آستانه امامزاده زینبیه اصفهان به عنوان یکی از مجریان این طرح بود که به عنوان خانه نمونه هلال معرفی شد.
 
وی تصریح کرد: در قالب این طرح که برای محله‌های کم‌‌برخوردار استان اصفهان اجرا می شود، قرار است برنامه‌های توسعه‌ مانند تهیه مسکن، ارائه خدمات ضروری، آموزش، اشتغال‌زایی، توانمندسازی، بهداشت و درمان انجام شود.
 
کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *