داوطلبان

یکشنبه 14 آذر 1400

توزیع 1600 بسته معیشتی میان نیازمندان خراسان جنوبی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از توزیع یک هزار و 600 بسته معیشتی با هدف پوشش اقشار آسیب‌پذیر کرونا در سطح استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی محمدرضا رضایی بیان کرد: جمعیت هلال احمر استان در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در زمینه تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی و کمک‌های مومنانه در سال گذشته و امسال در چندین مرحله اقدام به توزیع بسته های حمایتی کرده است.
 
وی بیان کرد: با بهره گیری از ظرفیت و منابع جمعیت استان و توان خیرین و داوطلبان به تهیه بسته‌های غذایی برای توزیع در بین خانواده‌های متأثر از بیماری کرونا و نیازمند اقدام کردیم که این کمک‌ها شامل یک هزار 600  بسته معیشتی و غذایی به ارزش 550 میلیون تومان است.
 
رضایی با بیان اینکه این بسته‌ها با همکاری خانه‌های هلال در مناطق کم برخوردار 11 شهرستان استان بین افراد نیازمند توزیع شد، افزود: این جمعیت با انجام کارهای عام المنفعه باعث ترویج فرهنگ انفاق، ایثار و سنت‌های حسنه با حفظ کرامت انسانی نیازمندان در زمینه تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی و کمک‌های مومنانه اقدام کرده است.
 
وی با اشاره به اینکه این اقدام خیرخواهانه از هفته گذشته آغاز و تا پایان هفته جاری ادامه دارد، گفت: بسته ها شامل انواع کنسرو، قند، شکر، چای، ماکارانی، روغن و ... است.
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *