داوطلبان

سه شنبه 18 مرداد 1401

توزیع بیش از 500 بسته معیشتی ویژه عید تا عید در مناطق کم برخوردار کردستان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر کردستان با اشاره به کمک‌های مومنانه خیرین و هموطنان گفت: به مناسبت عید سعید قربان تا عید سعید غدیر خم بیش از پانصد بسته معیشتی به خانواده‌های آسیب دیده و کم برخوردار استان اهدا شده است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر کردستان، دکتر پیام جلالی اظهار داشت: ارزش کمک‌های اهدا شده در این طرح جهت تهیه و توزیع بسته های معیشتی و همچنین تهیه غذای گرم، بیش از دویست میلیون تومان بوده که توسط خیرین و حوزه‌ ی داوطلبان جمعیت هلال احمر کردستان در بین جامعه هدف توزیع شد.

وی در ادامه افزود: به مناسبت عید قربان و عید غدیر خم کاروان سلامت به مناطق مختلف استان جهت ارائه ی خدمات پزشکی اعزام شده و اجرای برنامه های فرهنگی نیز از دیگر برنامه های طرح عید تا عید بوده است.

 مدیر عامل جمعیت هلال احمر کردستان یادآور شد: خدمت رسانی به محرومان حرکتی توقف ناپذیر است و در هر مناسبت و در هر زمانی جریان نیکوکاری استمرار دارد و تا زمانی که نیاز باشد ما در کنار مردم خواهیم بود و خیرین عزیز برای اهدای کمک های خود می توانند به جمعیت هلال احمر شهرستان خود مراجعه نموده و در این امر خیر ما را یاری کنند.

 جلالی در ادامه بیان داشت: سنت حسنه توجه به نیازمندان سال‌هاست که در بین مردم قدرشناس و نیک‌اندیش کردستان رواج دارد و حوزه داوطلبان در جمعیت هلال احمر شهرستان ها فعال بوده و با همراهی خیرین عزیز، نیازمندان بومی شهرستان را شناسایی نموده و با هدف اینکه بتوانند باری از مشکلات نیازمندان کم کنند گامی موثر بر میدارند، همچنین در حوزه بهداشت و درمان اقداماتی مانند تهیه اقلام پزشکی از جمله ویلچر و توزیع مواد ضدعفونی و ماسک و ... جهت ارائه  به نیازمندان انجام شده است.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *