داوطلبان

جمعه 03 اردیبهشت 1400

تصویب بودجه 312 میلیارد تومانی هلال احمر برای تامین داروی نیازمندان و افراد کم بضاعت

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: با پیگیری های شبانه روزی و حمایت دکترهمتی رئیس جمعیت هلال احمر و مساعدت رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، مبلغ ۳۰۰میلیارد تومان به ردیف اعتباری مربوط به سازمان داوطلبان برای کمک به بیماران اضافه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر محمد نصیری با اشاره به افزایش بودجه ردیف اعتباری مربوط به سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در سال 1400، گفت: براساس پیگیری های انجام شده، ردیف اعتباری مربوط به سازمان داوطلبان برای کمک به بیماران که امسال پس از اینکه در سنوات گذشته مجلس در اصلاحیه بودجه ردیف ۱۳۱۰۰۷را به جمعیت اختصاص می‌داد در بودجه پیشنهادی دولت با رقم ۱۲میلیارد تومان برای کمیسیون تلفیق ارسال شد.
وی افزود: با پیگیری های شبانه روزی معاون حمایتی سازمان داوطلبان، حمایت دکترهمتی رئیس جمعیت هلال احمر و مساعدت رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی مبلغ ۳۰۰میلیارد تومان به این ردیف اضافه شد.
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه بودجه اختصاص داده شده اتفاق بسیار خوب ومبارکی است، بیان کرد: امیدواریم بتوانیم در سال جاری به همه بیماران نیازمند که به مراکز درمانی و داروخانه های هلال احمر مراجعه می کنند و توان تهیه و تامین داروهای مورد نیاز خود را ندارند، خدمات شایسته ارائه کنیم.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *