داوطلبان

جمعه 03 اردیبهشت 1400

بهره مندی 170 تن از خدمات بانک تجهیزات پزشکی امانی هلال احمر قم در ایام نوروز/ اهدای امانی بیش از 320 وسیله تجهیزات پزشکی به 170 بیمار نیازمند در ایام نوروز

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم از بهره مندی 170 تن از خدمات بانک تجهیزات پزشکی امانی هلال احمر در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، امیرحسین علیمردانی با اعلام این خبر اظهار کرد: بانک تجهیزات پزشکی امانی هلال احمر استان قم از جمله پروژه‌های موفق داوطلبی است که به همت اعضا، داوطلبان و خیرین استان در راستای تحقق اهداف بشردوستانه هلال احمر و به منظور رفع آلام آسیب دیدگان و کمک به امر بهبود و سلامت بیماران نیازمند راه اندازی شده است.

وی با بیان اینکه تجهیزات پزشکی متنوعی در راستای نیاز مردم در این بانک موجود است، بیان داشت: این بانک شامل تجهیزاتی همچون تخت بیمارستانی، ویلچر، عصا، واکر، ساکشن، کپسول اکسیژن، دستگاه اکسیژن‌ساز و فیزیوتراپی و اقلام دیگر است که تمام این وسایل به صورت رایگان و امانی به مدت یک ماه در اختیار مراجعین و بیماران نیازمند قرار می‌گیرد.

علیمردانی بیان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، به منظور کاهش آلام هموطنان و نیاز مبرم آنها به تجهیزات پزشکی، بانک تجهیزات پزشکی امانی هلال احمر همه روزه در ایام نوروز پاسخگوی مراجعین  بود چرا که یکی از واحدهای اثرگذار هلال احمر در کاهش بیماری کرونا و دغدغه‌ خانواده‌ها است.

وی با اشاره به اینکه خدمات ارائه شده توسط داوطلبان و خیرین به صورت داوطلبانه است،  بیان کرد: در ایام نوروز بیش از ۳۲۰ وسیله تجهیزات پزشکی به ویژه دستگاه های تنفسی در اختیار  170 تن از بیماران نیازمند و مراجعین قرار گرفت.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم تصریح کرد: باتوجه به شروع پیک چهارم کرونا و نارنجی شدن استان قم پیش بینی می شود در ایام پیش رو میزان مراجعات به این واحد بیش از روزهای دیگر باشد لذا هموطنان عزیز می‌توانند با واریز کمک های نقدی خود به شماره حساب ۴۹۷۸۶۴۴۰۲۰ بانک ملت با شناسه اختصاصی ۳۵۰۰۰۸۰۵۴۱۰۹ بانک تجهیزات پزشکی امانی و یا اهدای وسایل و تجهیزات پزشکی مازاد در منزل، جمعیت هلال احمر استان را در ارائه خدمت شایسته به مراجعین یاری کنند.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *