داوطلبان

یکشنبه 14 آذر 1400

اهدای 8 دستگاه اکسیژن‌ساز به بانک امانات پزشکی هلال‌احمر گناباد

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گناباد از اهدای هشت دستگاه اکسیژن‌ساز توسط خیرین به بانک امانات تجهیزات پزشکی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی؛ نرگس افرادی رئیس جمعیت هلال احمر شعبه گناباد اظهار کرد: خیرین نیکوکار گنابادی آقایان سید محمد ذبیحی شهری و امیر مسعود اسماعیل زاده با مشارکت جامعه نیکوکاری ابرار، هشت دستگاه اکسیژن ساز مورد نیاز بیماران بی بضاعت را به ارزش بالغ بر یک میلیارد و 710 میلیون ریال به بانک امانات هلال احمر گناباد اهدا کردند.

وی ضمن تقدیر از اقدام خداپسندانه خیرین نیکوکار، گفت: تجهیزات اهدایی خیرین بر اساس نوع وسیله کدگذاری و در این بانک نگهداری می شود و به صورت امانت در اختیار بیماران نیازمند قرار می گیرد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گناباد با اشاره به اینکه بانک امانات تجهیزات پزشکی در راستای تحقق اهداف بشردوستانه هلال احمر و به منظور محرومیت زدایی و کمک به امر بهبود و سلامت بیماران نیازمند راه اندازی شده است، افزود: خیرین و نیکوکاران می توانند تجهیزاتی چون تخت بیمارستانی، ویلچر، عصا، واکر، ساکشن، مانومتر، کپسول اکسیژن و … را به بانک امانات جمعیت هلال احمر شهرستان گناباد تحویل دهند.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *