داوطلبان

سه شنبه 30 شهریور 1400
با حضور رییس جمعیت هلال احمر صورت گرفت:

افتتاح کلینیک مغز و اعصاب با اعتبار 30 میلیارد ریال از سوی خیرین داوطلب

امروز رییس جمعیت هلال احمرطی آیینی، کلینیک تخصصی مغز و اعصاب در جمعیت هلال احمر را که با اعتباری بالغ بر 26 میلیارد ریال از سوی خیرین داوطلب این سازمان در معاونت بهداشت،درمان و توانبحشی جمعیت هلال احمر راه اندازی شده است را به طور رسمی افتتاح کرد.

امروز رییس جمعیت هلال احمرطی آیینی، کلینیک تخصصی مغز و اعصاب در جمعیت هلال احمر  را که با اعتباری بالغ بر 26 میلیارد ریال از سوی خیرین داوطلب این سازمان در معاونت بهداشت،درمان و توانبحشی جمعیت هلال احمر  راه اندازی شده است  را به طور رسمی افتتاح کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، دکتر کریم همتی در این آیین که با حضور رییس سازمان داوطلبان، جمعی از مدیران سازمان ها و معاونت های تابعه جمعیت و نیز خیرین داوطلب برگزار شد، با اشاره به ارایه طیف وسیعی از خدمات انساندوستانه خیرین جمعیت از بدو تاسیس این سازمان، خاطرنشان کرد: در این سازمان ،تمامی کارکنان به پیشواز حل مشکلات مردم و خدمت رسانی مطلوب به ویژه محرومان می شتابند به نحوی که در چند سال اخیر ظرفیت خدمات اجتماعی سازمان ، رشد فزاینده ای داشته است و این موفقیت مرهون  همراهی و مشارکت خیرین در تامین زیرساخت ها و منابع مادی و معنوی  نیز بوده است .

وی  با اشاره به نیاز مناطق محروم به خدمات بهداشتی - درمانی  و توابخشی  افزود: سال های اخیر ، به تعداد محل های خدمت رسانی جمعیت در سراسر کشور افزوده شده است و امید است بتوانیم خدمات بهداشتی و درمانی ویژه ای به مردم ارائه بدهیم تا مردم از وضعیت بهداشتی و درمانی رضایت داشته باشند.

رییس جمعیت هلال احمر  خاطر نشان کرد: با توجه به افزایش بیماران کرونایی ، ایجاب می کند که روند واردات واکسن و راه اندازی  مراکز تزریق جمعیت هلال احمر بیش از گذشته در کم ترین زمان ممکن   تقویت شود که این مهم نیز بدون کمک خیرین میسر نخواهد بود.

همتی ضمن دعوت دیگر بار از خیرین برای مشارکت در تامین و تجهیز امکانات درمانی و توانبخشی جمعیت ، گفت: این کمک ها در حقیقت منشاء خیرات  و سرمایه ابدی برای خیرین است که در اقصی نقاط کشور مورد بهره برداری بیماران محروم و نیازمند قرار می یرد.

رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر نیز در این آیین، ضمن تحسین و تقدیر از همراهی خیرین در اجرای برنامه های انساندوستانه به ویژه تامین و تجهیز مراکز توانبخشی جمعیت، تاکید کرد: این گونه خدمات به دلیل ضعف در پوشش بیمه ای ، بسیار مورد نیاز جامعه است که این خدمات درحال حاضر با  کمک خیرین و راه اندازی کلینیک های متناظر در استان ها ،  با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت در اختیار جامعه هدف قرار می گیرد.

محمد نصیری تاکید کرد: خوشبختانه با مطرح شدن این نیاز از سوی این سازمان، خیرین در کمتر از 6 ماه دعوت ما را اجابت کرده و با اعتباری نزدیک به 30 میایارد ریال ، تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی کلینیک مغز و اعصاب تهیه و به بهره برداری رسید.

وی از افتتاح کلینیک فک و صورت در کمتر از یک ماه آینده خبر داد و تصریح کرد: خیرین همانند کادر درمان در زمان همه گیری کرونا همواره با بذل مال و زمان خود به بهترین شکل ممکن به این سازمان کمک رسانی کرده اند.

لازم به ذکر است در این آیین، خیرین ضمن بیان  دیدگاه های خود در خصوص نحوه کمک رسانی بهینه به نیازمندان و همچنین بازدید از کلینیک مغز و اعصاب، آمادگی خود را برای مشارکت در تامین زیرساخت ها و منابع مالی برنامه های توابخشی جمعیت هلال احمر اعلام کردند.

گفتنی است اهدای لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود به خیرین از سوی رییس جمعیت هلال  احمر از دیگر بخش های این آیین بود.

 

 

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *