داوطلبان

با مشارکت 20 موسسه خیریه و مردم نهاد همکار با جمعیت هلال احمر صورت گرفت:

ارسال کمکهای ویژه ضدکرونا به سیستان و بلوچستان/ از توزیع اقلام بهداشتی تا تامین میان وعده کادر درمانی بیمارستان ها

درپی افزایش چشمگیر ابتلا به ویروس کرونا در استان سیستان و بلوچستان محموله ویژه بهداشتی و غذایی جمعیت هلال احمر با مشارکت 20 موسسه خیریه و مردم نهاد به این استان اعزام شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، باحضور رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر  ، محموله ویژه اضطراری ضدکرونایی شامل انواع اقلام بهداشتی، غذایی و تجهیزات پزشکی برای کمک به مردم سیستان و بلوچستان به این استان ارسال شد.

محمد نصیری گفت: به دنبال اعلام وزارت بهداشت درخصوص آغاز موج جدید شیوع کووید ۱۹ در کشور و اعلام نیاز برای تجهیزات  در مناطقی از استان سیستان و بلوچستان، تا به امروز محموله بسیار ویژه‌ای حاوی سبد های غذایی و بهداشتی،  دستگاه اکسیژن ساز و  مانومتر و لباس ایزوله بیمارستانی  به این مناطق ارسال و اعزام شده است.

وی در خصوص جزئیات این محموله گفت:  کپسول اکسیژن ، گان،  ماسک سه لایه، ژل و مایع ضدعفونی کننده، صابون ،دستکش و لیوان یک با رمصرف  بخشی از این محموله میباشد.

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: همچنین  20 موسسه خیریه و مردم نهاد در بخش دوم کمک های خود،  لباس ایزوله ، ماسک،  الکل 70 درصد، اسپری ضد عفونی کننده،  صابون،  آب معدنی و  غذا تهیه و به این استان ارسال کردند.

نصیری افزود: در حال حاضر  تامین اقلام شوینده و بهداشتی بخش دیالیز و تالاسمی بیمارستان چابهار و تامین میان وعده کادر درمان بیمارستان های زابل، چابهار، زاهدان و ایرانشهر هم بر عهده موسسه های یاد شده قرار دارد.

وی تاکید کرد: اقدامات حمایتی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از آسیب‌دیدگان کرونا از نخستین روز شیوع ویروس کرونا در کشور آغاز شده و تا هرزمانی که مردم نیاز داشته باشند ادامه خواهد داشت.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *