داوطلبان

سه شنبه 30 شهریور 1400

ارسال محموله کمک‌های مردم زنجان به نیازمندان خراسان جنوبی در قالب "نذرآب4"

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: کمک‌های خیرین و مردم این استان در قالب طرح "نذرآب 4" به ارزش بیش از 5 میلیارد ریال برای هموطنان شهرستان نهبندان در خراسان جنوبی ارسال شد.

به گزارش روابط‌عمومی جمعیت هلال‌احمر استان زنجان؛ سید قاسم موسوی مدیرعامل این جمعیت گفت: طرح نذر آب4 با هدف کمک به بهبود سطح زندگی خانواده‌های متاثر از خشکسالی و ارتقاء کیفیت زندگی آنها در مناطق روستایی در شهرستان نهبندان خراسان جنوبی اجرا می شود که خیرین، نیکوکاران و مردم نوع‌دوست استان زنجان برای اجرای این طرح پنج میلیارد و 694 میلیون ریال کمک کرده‌اند که بخشی از این مبالغ برای خرید 2 دستگاه تصفیه آب آشامیدنی 5 هزار لیتری همراه با تجهیزات مورد نیاز صرف شده است.
موسوی از تلاش برای تامین آب‌شرب سالم و پایدار در روستای درشگفت شهرستان نهبندان خبرداد و گفت: هلال‌احمر زنجان 1200 متر لوله پلی اتیلن به ارزش 650 میلیون ریال خریداری کرده که قرار است با هماهنگی آب و فاضلاب نهبندان، عملیات لوله‌گذاری و رساندن آب بهداشتی و سالم به مردم این روستا انجام شود.
 
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر زنجان تهیه 17 هزار عدد آب معدنی بزرگ، هشت عدد تانکر آب آشامیدنی یک‌هزار لیتری، چهار هزار بسته بهداشتی و 200 ثوب لباس را از دیگر اقلام خریداری شده از محل کمک های مردم زنجان برای ساکنان در مناطق روستایی شهرستان نهبندان دانست.
موسوی همچنین از توزیع 300 بسته مواد غذایی و معیشتی در مناطق روستایی شهرستان نهبندان در طرح "نذر آب 4" خبرداد و گفت: این بسته‌های غذایی شامل رب گوجه فرنگی، یک بسته لبنیات، سه عدد ماکارونی، 2 بطری روغن، نمک، یک کیسه برنج 10 کیلویی است.
وی از ارسال 250 بسته لوازم التحریر، اسباب بازی و  60 قوطی شیر خشک از محل کمک‌های خیرین استان زنجان خریداری و برای هموطنان در مناطق روستایی شهرستان نهبندان ارسال شد.
کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *