پنج شنبه ٢٧ تير ١٣٩٨
کمک به آسیب دیدگان از سیل کشور: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها شماره گیری کد دستوری # 112*780* از طریق تلفن همراه شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت و نیز 5894631850259730 بانک رفاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور مشاور و جانشین رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر برگزار شد:

برگزاری آیین پاسداشت خیرین سیل مهربانی در یزد / گلریزان خیرین یزدی برای تجهیز بانک امانات پزشکی و تامین هزینه درمانی نیازمندان

طی سفر  وحید شفیعی، مشاور  و  جانشین رییس سازمان  و  حامد افراسیابی، معاون منابع انسانی و پشتیبانی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر  به استان یزد ، آیین پاسداشت خیرین سیل مهربانی و مراسم گلریزان برای تجهیز بانک امانات پزشکی و تامین هزینه های درمانی نیازمندان   این استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر،  مشاور و جانشین رییس سازمان در این آیین با بیان این مطلب که ارائه خدمات حمایتی  به افراد محروم و ساکن د رمناطق حاشیه ای کشوریکی از زمینه هایی است که جمعیت هلال احمر در آن بسیار فعال است و  شمار قابل توجهی از خیرین و نیکوکاران عضو داوطلب جمعیت هلال احمر هستند، افزود: مشارکت این قشر چه بصورت مقطعی و موردی و چه بصورت خدمات مستمر بدون هیچ گونه چشمداشت مالی به نیازمندان ، قطعاٌ شایسته تقدیر است و برگزاری آیین  امروز هم اقدامی ناچیز در این راستاست.

وحید شفیعی تاکید کرد: روزهای نخستین امسال، وقوع سیل در برخی استان های کشور،، به عنوان فراخوانی بزرگ خیرین و نیکوکاران داوطلب بود. تصاویر هولناک قربانیان این سیل هنوز در ذهن ها باقی است. بی خانمان شدن و  وضع وخیم هموطنان سیل زده  عمیقا ناراحت کننده است و تلاش همه مردم نوعدوست ایران برای خلاص کردن مردم سیل زده  از آسیب های بعد از حادثه، به وضوح نمایانگر این حقیقت است که در صورت اتحاد ملی چه می توان به دست آورد.

وی خاطرنشان کرد: مردم نیکوکار یزد 375 میلیون تومان کمک های نقدی شان را به پایگاه ها و صندوق های جمع آوری واریز کردند و از سویی دیگر بالغ بر 4 میلیارد و 100 میلیون تومان نیز کمک های غیر نقدی به سیل زدگان اهدا کردند.

بنا به گفته مشاور و جانشین رییس سازمان در این آیین که استاندار ،معان سياسي ،امنيتي و هيئت همراه ، فرمانداران استان ، معاونين  جمعيت هلال احمر استان ، روساي جمعيت هلال احمر شعب تابعه استان و 200 تن از داوطلبان خيرين سطح استان نیز حضور داشتند، ضمن تجلیل از  مشارکت و همراهی  خیرین و داوطلبان فعال در پویش"سیل مهربانی"، 5 میلیارد و 600 میلیون ریال برای تجهیز بانک امانات پزشکی از سوی خیرین داوطلب  شهرهای اردکان، اشکذر، بافق، بهاباد، تفت، میبد، مهریز اهدا  شد.

همچنین خیرین داوطلب شهر یزد نیز با اهدای 15 میلیارد ریال برای ساخت پایگاه امداد جاده ای، کمک هزینه 50 میلیون ریالی در هر ماه ، تامین  یک دستگاه تلویزیون برای اتاق بیماران بستری در بیمارستان، ظروف و پتو به ارزش 200 میلیون ریال برای جهیزیه نوعروسان یاریگر این مراسم بودند.

شفیعی در این آیین ضمن تقدیر از همراهی کم نظیر خیرین داوطلب استان یزد از مشارکت در این مراسم گلریزان، گفت: با قول مساعد ریاست محترم جمعیت هلال احمر، به زودی بودجه مناسبی  برای تامین هزینه سندهای حمایتی نیازمندان این استان اختصاص می یابد.

 

 

به علاوه ، مشاور و جانشین رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با اهدای لوحی و یک سفر به عتبات عالیات به پاس خدمات صادقانه و نایل شدن به مقام بازنشستگی  اعظم شهرستانی، معاون امور داوطلبان این استان تقدیر کرد.

گفتنی است تمامی هزینه برگزاری این مراسم از سوی خیرین داوطلب استان یزد تامین شده بود.

 

 


١٠:٤٠ - جمعه ٣١ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٤٨٩    /    تعداد نمایش : ٧٥خروج