دوشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٨
کمک به آسیب دیدگان از سیل کشور: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها شماره گیری کد دستوری # 112*780* از طریق تلفن همراه شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت و نیز 5894631850259730 بانک رفاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

بهره‌مندی بیش از ۱۰ هزار نفری مردم آذربایجان‌غربی از خدمات ارائه شده در طرح همای رحمت

سرپرست معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان‌غربی گفت: در طرح همای رحمت که در سطح استان اجرا شد ۱۰ هزار و ۳۲۲ نفر از خدمات ارائه شده در این طرح بهره‌مند شدند.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی ابراهیم بشارتی، سرپرست معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اظهار کرد: در ایام ماه رمضان در سطح استان طرحی به نام همای رحمت برای کمک به افراد نیازمند و جمع‌آوری کمک‌های مردم اجرا شد که در طی آن ۱۰ هزار و ۳۲۲ نفر از خدمات این طرح بهره‌مند شدند.

 

وی با بیان اینکه در این ماه سه هزار و ۱۱۶ سبد غذایی بین جامعه هدف توزیع شد، افزود: ارزش ریالی این سبدها برابر با پنج میلیارد و ۵۷۹ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال بوده است.

 

سرپرست معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی با بیان اینکه در طرح همای رحمت ۴۱۳ نفر از داوطلبان جمعیت و ۲۵۶ نفر از خیران در کمک و جمع‌آوری سبدهای توزیعی شرکت داشتند، ادامه داد: همچنین در  این مدت ۵۲ سفره افطاری در ۴۸ منطقه شهری و چهار منطقه روستایی گشوده شد.

 

وی با اشاره به اینکه ۱۷۶ داوطلب در برگزاری مراسم سفره‌های افطاری مشارکت داشتند، عنوان کرد: در این طرح به پنج هزار و ۴۰۵ نفر غذای افطاری به ارزش ریالی ۸۱۵ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال ارائه شد.

 

گفتنی است مجموع ارزش ریالی سبدهای توزیعی و سفره‌های افطاری در طرح همای رحمت جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی برابر با ۶ میلیارد و ۳۹۴ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال بوده است.


٠٨:٤٦ - پنج شنبه ٢٣ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٣٥٤    /    تعداد نمایش : ٨٨



خروج