جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
طرح "نذر آب ۲" با هدف رسیدگی به مناطق خشکسالی‌زده استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و هرمزگان در حال اجرا است و علاوه بر ارائه خدماتی به منظور تسهیل در رسیدن آب شرب به هموطنان این مناطق، خدمات معیشتی، حمایتی و فرهنگی را نیز ارائه می‌کند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

تجهیز بانک امانات پزشکی ۲۴ استان کشور به همت خیر داوطلب گلستانی

آیین رونمایی و ارسال ۲۴ ست تجهیزات پزشکی بانک امانات به ۲۴ استان کشور به همت حاج محمد شهرکی خیر داوطلب گلستانی و با مشارکت جمعیت هلال احمر استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛ دکتر هروی مدیرعامل هلال احمر استان در این مراسم که با حضور معاون جذب سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، معاونین جمعیت هلال احمر گلستان، امام جمعه، فرماندار و مدیران اجرایی شهرستان گنبدکاووس برگزارشد، گفت: ایده خیرخواهانه خیر داوطلب گلستانی در ایجاد و تجهیز بانک امانات پزشکی با هدف بهره مندی بیماران نیازمند و کم برخوردار، در نوع خود جدید و بسیار ارزشمند است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان تصریح کرد: این ایده با طراحی و تحویل تعداد ۷ست تجهیزات پزشکی در ۷استان کشور در سال۹۷ آغاز شد و اکنون‌شاهد تحویل ۲۴ست دیگر تجهیزات پزشکی برای ارسال به ۲۴ استان کشور هستیم که مجموعا۳۱ استان را شامل خواهد شد.

وی در ادامه افزود: جمعیت هلال احمر به عنوان نهادی مردمی و عام المنفعه در مسیر نوع‌دوستی همواره از همت بلند خیرین در حوزه سلامت و سایر حوزه های مرتبط، استقبال می کند.

همچنین سلیمی معاون‌ منابع داوطلبی و خدمات اجتماعی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در این مراسم ضمن قدردانی از کار بزرگ خیر گلستانی در ایجاد بانک امانات تجهیزات پزشکی در سراسر کشور ، خاطرنشان کرد: این فرهنگ پسندیده باید توسط داوطلبان، مردم و به ویژه اصحاب رسانه تعمیم و گسترش یابد و شاهد فعالیت بیشتر سایر خیرین در این حوزه باشیم.

وی با تأکید بر ضرورت تحقق شعار حلقه اتصال میان نیاز نیازمندان و توان توانگران، آمادگی کامل سازمان داوطلبان را در خصوص بهره مندی از ظرفیت بلند خیرین و داوطلبان در حوزه های مختلف اعلام کرد.


١٣:٠٩ - سه شنبه ٤ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٥٥١    /    تعداد نمایش : ٨٦خروج