شنبه ٠٥ اسفند ١٣٩٦
سازمان داوطلبان، حلقه اتصال میان توان توانمندان و نیاز نیازمندان
 


دیدار ستاره ملی پوش با سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر :
عضویت داوطلبانه احسان حدادی در جمعیت هلال احمر/ آرزوی حدادی برای ارایه خدمات داوطلبانه در کنار فعالیت های ورزشی
احسان حدادی با بیان این مطلب که من علاقه دارم تا به همنوعانم در کشور خدمت کنم، افزود: من به عنوان کسی که با حمایت مردم کشورم به این جایگاه رسیده ام ، وظیفه دارم تا چیزهایی را که آموخته ام به جوانان این سرزمین منتقل کنم تا بلکه از این طریق بتوانم مسیر خوبی را برای زندگی حتی یک نفر هم که شده است نشان دهم. چرا که رسالت یک ورزشکار قبل از هر چیزی خدمت به همنوع است و ترجیح من این است که به جای ورود به فعالیت های غیر تخصصی ، برای خدمت داوطلبانه در هلال احمر فعالیت داشته باشم.
 ١٣٩٦/١١/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر مطرح کرد:
آغاز طرح ملی نوروزی و ارایه خدمات داوطلبانه جمعیت هلال احمر از ابتدای اسفندماه/ برنامه ریزی برای برگزاری تورهای نوروزی خیرین در کرمانشاه
سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با اشاره به اجرای طرح ملی خدمات داوطلبانه در نوروز امسال ، از توزیع بسته های حمایتی برنامه ملی فرشتگان رحمت، اجرای طرح ملی نیابت و مروجین سلامت از ابتدای اسفندماه خبر داد و گفت: پیش بینی شده است تورهای خیرخواهانه نیز از سوی نیکوکاران داوطلب برخی استان ها برای بازدید از مناطق زلزله زده غرب کشور و بررسی و تامین نیازهای اساسی این هموطنان برگزار شود.
 ١٣٩٦/١١/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور رییس حوزه ریاست جمعیت هلال احمر صورت گرفت:
معارفه سرپرست جدید سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر / تکریم و تقدیر از خدمات دکتر اندام
رییس حوزه ریاست جمعیت هلال احمر گفت: سیاست جمعیت هلال احمر این است که مدیریت سازمان های تابعه و مراکز آن ، به افراد متخصص با تجربه بدنه سازمانی و کسانی که علاقه مند و پایبند به اصول خدمات انساندوستانه هستند، سپرده شود.
 ١٣٩٦/١١/٢٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حکم دکتر پیوندی؛
سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر منصوب شد
دکتر علی اصغر پیوندی، در حکمی حبیب درگاهی را به سمت سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر منصوب کرد.
 ١٣٩٦/١١/٢٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
طیف وسیع فعالیت های داوطلبان استان البرز بمناسبت دهه مبارک فجر
بمناسبت دهه مبارک فجر، داوطلبان جمعیت هلال احمر استان البرز ، طیف وسیعی از خدمات داوطلبانه را در قالب طرح های حمایتی و بهداشتی در شهرهای این استان ارایه کردند.
 ١٣٩٦/١١/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>