پنج شنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٧
هموطنان می‌توانند برای همیاری در تامین وسایل گرمایشی استاندارد مدارس ابتدایی استان سیستان و بلوچستان در قالب طرح«ققنوس» با مراجعه به روبیکا بخش دنیای احسان یا شماره‌گیری #۱۱۲*۷۸۰* اقدام کنند
 


ضرورت الحاق پیوست داوطلبانه برای تمامی برنامه های عام المنفعه جمعیت هلال احمر
رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با تصریح به این که الحاق پیوست داوطلبانه برای برنامه های عام المنفعه و انساندوستانه از سیاست‌های مهم جمعیت هلال احمر خواهد بود، افزود: این سازمان دارای بزرگ ترین شبکه داوطلبی است که می تواند این ظرفیت قانونی را با دیگر سازمان های اجتماعی و سمن ها برای ارتقای سرمایه اجتماعی به اشتراک گذارد.
 ١٣٩٧/١٢/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
تشریح خدمات و اقدامات جمعیت هلال احمر بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی
دکتر پیوندی با تاکید بر قدمت ۹۵ ساله جمعیت هلال احمر گفت: بعد از انقلاب اسلامی، این نهاد مردمی با چهار هدف «تکریم انسان ها» در همه شئونات،ارائه «خدمات سلامت»،«کاهش آلام و تسکین آلام بشری» و «ترویج روحیه صلح و دوستی» براساس اصول وآرمان های نهضت جهانی جمعیت های ملی صلیب سرخ و هلال احمر فعالیت خود را ادامه داده است.
 ١٣٩٧/١٢/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
بیش از ۷ هزار نفر از خدمات کاروان سلامت هلال احمر گیلان بهره مند شدند
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: با اجرای ۲۱ طرح کاروان سلامت با حضور پزشکان، پیراپزشکان و اعضای هلال احمر در مناطق کم برخوردار ۷ هزار و ۳۶۶ نفر از خدمات درمانی، آموزشی و معیشتی این طرح در سراسر این استان برخوردار شدند.
 ١٣٩٧/١١/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
خدمات رسانی کاروان نیکوکاری استان مرکزی در مناطق محروم سیستان و بلوچستان
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی از اعزام کاروان نیکوکاری این استان به مناطق محروم شهرستان سیب و سوران استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
 ١٣٩٧/١١/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در گفت و گو با ایرنا:
108هزار بیمار مناطق محروم از خدمات درمانی رایگان بهره مند شدند
تهران- ایرنا- رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر اعلام کرد: با تلاش پزشکان داوطلب اعزامی به مناطق محروم و کمتر برخوردار کشورهمزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 108هزار و 372 نفر از بیماران و نیازمندان این مناطق از خدمات بهداشتی و درمانی رایگان هلال احمر بهره مند شدند.
 ١٣٩٧/١١/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>