دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


جلوه حس نوعدوستی در جمعیت هلال احمر
امام جمعه چوار، بخشدار چوار، مسئول خانه هلال و جمعی از داوطلبان بخش چوار با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام دیدار و گفت و گو کردند.
 ١٣٩٧/٠٩/٢٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
همکاری مشترک سازمان داوطلبان با خانه هنرمندان ایران
نشست همفکری و برنامه ریزی رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با مدیرعامل خانه هنرمندان به منظور توسعه همکاری و جلب مشارکت انجمن های تخصصی و سازمان های همکار به ویژه جامعه هنری کشور برگزار شد.
 ١٣٩٧/٠٩/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
اعزام هفتمین کاروان سلامت به مناطق محروم قلعه گنج و رودبار جنوب
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از اعزام هفتمین کاروان سلامت به مناطق محروم شهرستان های قلعه گنج و رودبار جنوب در سال جاری به مناسبت روز جهانی داوطلب و در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.
 ١٣٩٧/٠٩/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
اهدای ۲۴۷ واحد خون توسط اهالی شهرستان بستان آباد
داوطلبان و اهالی شهرستان بستان آباد با حضور در جمعیت هلال احمر این شهرستان اقدام به اهدای ۲۴۷ واحد خون سالم به نیازمندان خونی بودند
 ١٣٩٧/٠٩/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
ویزیت رایگان بیش از ۶۰۰ نفر در سیستان و بلوچستان
به مناسبت روز جهانی داوطلب ۶۰۶ نفر از افراد نیازمند سیستان و بلوچستان توسط کاروان سلامت جمعیت هلال احمر به صورت رایگان ویزیت شدند.
 ١٣٩٧/٠٩/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>