پنج شنبه ٢٦ مهر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


در سفر سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر به روستای محروم استان ایلام محقق شد:
بازدید از نحوه ارایه خدمات معیشتی و سلامت دریک ماه اخیر / تقبل احداث 18 چشمه حمام و سرویس بهداشتی از سوی دو نیکوکار تهرانی
سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با اشاره به محرومیت روستای گاودول استان ایلام ، از کمک خیرین و نیکوکاران جمعیت هلال احمر در زمینه های توزیع سبدهای غذایی، اعزام کاروان سلامت و تقبل احداث 18 چشمه حمام و سرویس بهداشتی برای سکنه یکصد تنی این روستا خبر داد.
 ١٣٩٧/٠٧/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
در نشست نمایندگان جمعیت هلال احمر در خصوص طرح " نذر آب" مطرح شد:
بررسی مهم‌ترین اولویت‌های جمعیت هلال احمر برای تداوم طرح "نذر آب"
در نشست سرپرست سازمان داوطلبان با رییس سازمان امداد و نجات و جمعی از نمایندگان سازمان ها و مراکز تابعه جمعیت هلال احمر ، در خصوص دستور رییس جمعیت هلال احمر برای تداوم طرح "نذر آب"، مهم ترین اولویت ها و رویکردهای آینده آن (سلامت و معیشت محور) بررسی شد.
 ١٣٩٧/٠٧/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
ارائه خدمات سلامت هلال احمر گلستان به اهالی روستای بنفش تپه
در راستای تأمین اهداف جمعیت هلال احمر که حفاظت از سلامت انسان‌ها و کاهش آلام و رنج‌های بشری است، کاروان سلامت جمعیت هلال احمر شهرستان بندرگز به منظور ارائه خدمات بهداشتی، درمانی، معیشتی، فرهنگی و آموزشی رایگان به روستای بنفش تپه اعزام شد.
 ١٣٩٧/٠٧/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
بهره مندی حدود ۴ هزار دانش آموز سیستان و بلوچستان از طرح ارمغان مهر هلال احمر
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: سه هزار و ۸۸٠ دانش آموز شهرستان های نیکشهر، خاش، سراوان، چابهار و ایرانشهر در جنوب استان از ابتدای مهر تاکنون زیرپوشش طرح «ارمغان مهر» این نهاد قرار گرفتند.
 ١٣٩٧/٠٧/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر پیوندی در مراسم گرامیداشت یاد پروفسور مزدا: روحیه نوعدوستی پروفسور مزدا، وی را به الگویی جاودان تبدیل کرد/بیمارستان نورافشار مرکز خوبی برای توسعه فعالیت های داوطلبانه جامعه پزشکی است
رئیس جمعیت هلال احمر گفت: روحیه نوعدوستی و بشردوستی به همراه خلاقیت، نبوغ و چیره‌دستی پروفسور مزدا، وی را در جامعه پزشکی ممتاز و به الگویی ماندگار و جاودان تبدیل کرد.
 ١٣٩٧/٠٧/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>