سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
داوطلب نیکوکار: سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر پذیرای نذورات و کمک های شما عزیزان برای تامین مایحتاج غذایی روزه داران نیازمند از طریق شماره گیری کد تلفن همراه#٥١٥١*٧٣٣* در برنامه ملی همای رحمت می باشد.
 


  چاپ        ارسال به دوست

توزیع بیش از 1600 سبد غذایی بین نیازمندان توسط جمعیت هلال احمر گیلان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گفت : با اجرای طرح ملی همای رحمت ویژه ماه مبارک رمضان یک هزار و 695 سبد غذایی بین خانوارهای کم برخوردار توزیع شد .

به گزارش روابط عمومی هلال احمر استان گیلان،مهدی ولی پور افزود : طرح ملی همای رحمت با بهره گیری از باورهای فرهنگی و دینی ، حس نودوستی با مشارکت افراد خیر و نیکوکار  به منظور کمک به افراد نیازمند و کم برخوردار در ماه مبارک رمضان اجرا می شود .

وی افزود : 206 میلیون تومان  با مشارکت 1636 نفر از خیرین و داوطلبان وچهار سازمان مردم نهاد جمع آوری  و در قالب سبدهای غذایی  هر یک به ارزش 1 میلیون ریال و با حفظ کرامت انسانی در اختیار بیماران صعب العلاج ، زنان سرپرست خانوار و افراد بد سرپرست ، خانواده های کم برخوردار ، ایتام ، معلولین و خانواده های زندانیان و سالمندان قرار گرفت  .

 مدیر عامل جمعیت هلال احمر  اذعان داشت  : در  ماه مبارک 42 سفره مهربانی با ارزش ریالی 37  میلیون تومان برپا شد که 3780 نفر از افراد نیازمند از این سفره ها بهره مند شدند .

وی گفت " سفره های مهربانی به منظور اطعام روزه داران نیازمند با مشارکت خیرین و داوطلبان برپا شد  و خیرین و برخی از سازمانهای مردم نهاد با تقبل هزینه رستوران افراد نیازمند را  اطعام  کردند  .

وی افزود  : سبدهای غذایی توزیع شده در بین افراد نیازمند شامل برنج ، خرما ، پنیر ، ماکارونی ، شکر ، قند و مرغ می باشد .

بهزاد پرستش معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر گیلان گفت : 75 خانه داوطلب و شعب جمعیت هلال احمر استان  با در این امر خداپسندانه مشارکت کردند که طی آن 1695 خانواده از این  طرح بهره بردند .

 

وی افزود : جمعیت هلال احمر استان در حال حاضر دارای 4 هزار و 443 داوطلب و عضو می باشد که در چهار گروه هدایت ، حمایت ، مشارکت و مهارت با هلال احمر همکاری می کنند .  


٠٢:٢٣ - يکشنبه ١٨ تير ١٣٩٦    /    عدد : ٩٩٩٣٣    /    تعداد نمایش : ١٣٠خروج