پنج شنبه ٠٦ ارديبهشت ١٣٩٧
سازمان داوطلبان، حلقه اتصال میان توان توانمندان و نیاز نیازمندان
 


  چاپ        ارسال به دوست

اجرای طرح ملی همای رحمت وتوزیع بیش از 1300 سبد کالاو برپایی 31 سفره افطاری در البرز

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرزاز اجرای طرح ملی همای رحمت وتوزیع 1330 سبد کالاو برپایی 31 سفره افطاری در البرز خبر داد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز؛ دکتر ناصر چرخساز گفت: همزمان با سراسر کشور طرح ملی همای رحمت با هدف حمایت و تکریم ایتام ، خانواده های نیازمند ، بی سرپرست ، بد سرپرست در استان اجرا می گردد

وی افزود: جمعیت هلال احمر حلقه اتصال بین توان توانمندان و نیاز نیازمندان است که با طرحهای مختلف از جمله طرح همای رحمت ، بمنظور حمایت و کمک به نیازمندان اجرا میشود.

وی اضافه کرد: در راستای اجرای طرح ملی همای رحمت در ماه مبارک رمضان، با برنامه‌ریزی انجام شده از سوی معاونت امور داوطلبان و شعب جمعیت هلال احمر استان البرز به همت خیرین ، نیکوکاران و داوطلبان عضو این جمعیت، 1330 سبد کالای مواد غذایی شامل برنج ، روغن ، خرما ، شکر ، پنیر ،مرغ ،گوشت ،حبوبات ،تخم مرغ و ... به ارزش ریالی 1میلیارد و چهارصد و ششصد و سه میلیون و سیصد وپنج هزارریال تهیه و در بین اقشار نیازمند توزیع گردید.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان البرز افزود: 31سفره مهربانی (ضیافت افطار) با بهره‌وری4831 نفراز مستمندان و ایتام به ارزش ریالی 406میلیون ریال از سوی داوطلبان و خیرین عضو جمعیت هلال احمر استان با حضور هنرمندان ومسئولین بصورت ویژه ای برپا شده است.

چرخساز با اشاره به برپایی چادر سلامت ، خدمات ویزیت رایگان گفت: سنجش فشار خون ، تست قند خون و توزیع بسته های فرهنگی ازدیگر خدمات ارائه شده از طریق چادرهای سلامت در شب های ماه مبارک رمضان بویژه شب های قدر است که 2هزار و چهارصد و دو نفر از خدمات این چادرها بهرمند شده اند.

وی گفت: طرح ملی همای رحمت سازمان امور داوطلبان جمعیت هلال احمر به پیروی از سیره مولای متقیان حضرت علی(ع) در راستای حمایت از اقشار آسیب‌پذیر و نیازمندان جامعه با حفظ کرامت انسانی در ماه مبارک رمضان همه ساله اجرا می شود.

 

 


٠٢:٢٢ - يکشنبه ١٨ تير ١٣٩٦    /    عدد : ٩٩٩٣٢    /    تعداد نمایش : ١٢٧خروج