سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
داوطلب نیکوکار: سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر پذیرای نذورات و کمک های شما عزیزان برای تامین مایحتاج غذایی روزه داران نیازمند از طریق شماره گیری کد تلفن همراه#٥١٥١*٧٣٣* در برنامه ملی همای رحمت می باشد.
 


  چاپ        ارسال به دوست

کمک بیش از 3 میلیارد ریالی خیرین یزدی به همای رحمت

به منظور همدری با ایتام و خانوادهای نیازمند و به تأسی از شیوه رئوفانه امیر مومنان حضرت علی (ع) با مشارکت خیرین و اعضای داوطلبان جمعیت هلال احمر استان یزد برگزار شد.

جلال بحرینی معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان یزد از اجرای طرح ملی همای رحمت در راستای کمک به نیازمندان در ماه مبارک رمضان همزمان با سراسر کشور در استان خبر داد.

وی افزود : در این طرح که با حضور 217 تن از خیرین و 697 نفر از اعضای داوطلبان جمعیت هلال احمر استان انجام شد، بیش از  3 هزار و 456 سبد غذایی به ارزش 3 میلیارد و 367 میلیون ریال شامل برنج ، روغن ، حبوبات ، ماکارانی ، مرغ ، سویا ، کنسرو ماهی ، چای ، قند ، رطب ، گوشت و ... بین جامع هدف این طرح از قبیل بیماران صعب العلاج ، زنان سرپرست خانوار ، ایتام ، معلولین ، خانواده زندانیان  و سالمندان نیازمند توزیع گردید.

بحرینی خاطر نشان کرد : همزمان با اجرای این طرح ملی با مشارکت فعال اعضای داوطلبان تعداد 133 سفره مهربانی برای نیازمندان در ماه مبارک رمضان گسترده گردید.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان ضمن بیان اجرای با شکوه طرح ملی همای رحمت و سفره های مهربانی همزمان نیز از برپایی 18 مورد چادر سلامت با حضور 19 نفر از پزشکان و پیراپزشکان جهت ارائه خدمات درمانی و توزیع بسته های فرهنگی و همچنین از اهداء 144 واحد خون سالم جهت کمک به نیازمندان توسط اعضای داوطلبان خبر داد.

 

جلال بحرینی در پایان از تمامی خیرین ، اعضای داوطلب و پرسنل شرکت کننده در این طرح خداپسندانه تقدیر و تشکر کرد.


٠١:٥٧ - دوشنبه ١٢ تير ١٣٩٦    /    عدد : ٩٩٧٩٤    /    تعداد نمایش : ١٢٦خروج