سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
داوطلب نیکوکار: سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر پذیرای نذورات و کمک های شما عزیزان برای تامین مایحتاج غذایی روزه داران نیازمند از طریق شماره گیری کد تلفن همراه#٥١٥١*٧٣٣* در برنامه ملی همای رحمت می باشد.
 


  چاپ        ارسال به دوست

حضور 200 نفری ایتام فهرجی بر سر سفره های مهربانی

رئيس جمعیت هلال احمر شهرستان  فهرج از برگزاری ضیافت افطاری در قالب برنامه همای رحمت و سفره های مهربانی  در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرفهرج، برنامه ملی همای رحمت با برپایی  سفره های مهربانی به همت امور داوطلبان وامدادگران و با حضور بالغ بر200نفر از ایتام و نیازمندان و120نفراز اعضاء هلال احمر ( جوانان،داوطلبان،امدادگران)برگزار شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فهرج در حاشیه این مراسم گفت :داوطلبان و خیرین جمعیت هلال احمر در ماه مبارک رمضان با تاسی از سیره امیر المومنین علی (ع) در دستگیری از مستمندان و هم سفره شدن با نیازمندان اقدام به برپایی ضیافت افطاری با عنوان سفره های مهربانی در این جمعیت نمودند.

 دهقاني  قرار گرفتن امدادگران و نجاتگران در کنار ایتام و برگزاری مراسم افطار در فضایی معنوی و صمیمی را از جنبه های مثبت و برکات برپایی سفره های افطار ماه رمضان عنوان کرد و افزود: برپايي محفل انس با قرآن کریم ، قرائت دعای کمیل وتوزيع 100پرس غذاي گرم به درب منزل نيازمندان از برنامه هاي اجرا شده در این مراسم بود.

 

 وی با بیان اینکه این فعالیت خدا پسندانه با همکاری اعضا ، داوطلبان و استفاده از توانمندیهای خیرین و نیکوکاران برگزار گردید، تصریح کرد : هدف اصلی این برنامه ترویج ارزشهای انسان دوستانه با تاسی از امیر المومنین علی ابن ابیطالب (ع) در شیوه خدمت رسانی و کمک به ایتام و ایجاد زمینه مشارکت خیرین و نیکوکاران در اجرای برنامه های عام المنفعه و خیریه می باشد.


٠١:١٢ - يکشنبه ٤ تير ١٣٩٦    /    عدد : ٩٩٦٨١    /    تعداد نمایش : ١٤٦خروج