سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
داوطلب نیکوکار: سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر پذیرای نذورات و کمک های شما عزیزان برای تامین مایحتاج غذایی روزه داران نیازمند از طریق شماره گیری کد تلفن همراه#٥١٥١*٧٣٣* در برنامه ملی همای رحمت می باشد.
 


  چاپ        ارسال به دوست

توزیع 2600 بسته غذایی در بین نیازمندان زنجان/653 نیکوکار زنجانی در برپایی سفره های مهربانی همکاری کردند .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از توزیع 2 هزار و 600 بسته غذایی بین خانواده های نیازمند خبرداد .

 

 شهرام میرزایی، در مراسم افطاری طرح سفره‌های مهربانی جمعیت هلال احمر زنجان اظهار داشت:جمعیت هلال احمر استان زنجان در راستای حمایت از خانواده های نیازمند با کمیته امداد و بهزیستی همکاری می کند.

وی از توزیع 2 هزار و 600 بسته غذایی بین خانواده های نیازمند خبر داد و گفت: همکاری هلال احمر با بهزیستی و کمیته امداد به صورت موازی کاری نیست بلکه این مجموعه از خانواده های نیازمندی که تحت پوشش این نهادها نیست حمایت می کند. 

این مقام مسئل با یادآوری اینکه یکصد و بیست و یکمین سفره جمعیت هلال احمر در این ماه مبارک رمضان پهن شد، خاطرنشان کرد: خیرین و نیکوکاران زنجانی هلال احمر را در این اقدام خداپسندانه همراهی می کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان خاطرنشان کرد: تاکنون 653 نیکوکار زنجانی هلال احمر را در برپایی سفره های مهربانی همراهی کرده اند.

میرزایی با بیان اینکه امسال کیفیت سفره های مهربانی جمعیت هلال احمر بیشتر مورد توجه قرار گرفته است، تصریح کرد: شعار هلال احمر پل ارتباطی توان توانمندان و نیاز نیازمندان در راستای کمک به نیازمندان عملیاتی می شود.

 

 


٠٢:٤٠ - سه شنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٩٩٤٧٨    /    تعداد نمایش : ١٥٢خروج