پنج شنبه ٠٦ ارديبهشت ١٣٩٧
سازمان داوطلبان، حلقه اتصال میان توان توانمندان و نیاز نیازمندان
 


  چاپ        ارسال به دوست

برپایی 23سفره افطاری وتوزیع بیش از 700 سبد کالای همای رحمت در البرز

معاون امورداوطلبان جمعیت هلال احمر استان البرز از توزیع 768 سبد کالای همای رحمت و برپایی 23 سفره افطاری در ماه مبارک رمضان خبر داد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز؛ حسین دیناروندی گفت: همزمان با سراسر کشور در ماه مبارک رمضان طرح ملی همای رحمت با هدف حمایت و تکریم ایتام ، خانواده های نیازمند ، بی سرپرست ، بد سرپرست در استان اجرا می گردد

وی افزود: جمعیت هلال احمر حلقه اتصال بین توان توانمندان و نیاز نیازمندان است که با طرحهای مختلف از جمله طرح همای رحمت ، بمنظور حمایت و کمک به نیازمندان اجرا میشود.

وی اضافه کرد: در راستای اجرای طرح ملی همای رحمت در ماه مبارک رمضان، با برنامه‌ریزی انجام شده از سوی این معاونت و به همت خیرین ، نیکوکاران و داوطلبان عضو این جمعیت، تا کنون 768 سبد کالای مواد غذایی شامل برنج ، روغن ، خرما ، شکر ، پنیر ،مرغ ،گوشت ،حبوبات ،تخم مرغ و ... به ارزش ریالی 892میلیون و چهارصد هزار ریال تهیه و در بین اقشار نیازمند توزیع گردید.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان البرز افزود: تا کنون تعداد23 سفره مهربانی (ضیافت افطار) با بهره‌وری3244 نفراز مستمندان و ایتام به ارزش ریالی 286میلیون و ششصد هزار ریال از سوی داوطلبان و خیرین عضو جمعیت هلال احمر استان با حضور هنرمندان ومسئولین بصورت ویژه ای برپا شده است.

دیناروندی با اشاره به برپایی چادر سلامت ، خدمات ویزیت رایگان گفت: سنجش فشار خون ، تست قند خون و توزیع بسته های فرهنگی ازدیگر خدمات ارائه شده از طریق چادرهای سلامت در شب های ماه مبارک رمضان بویژه شب های قدر است که  تا کنون 500 نفر از خدمات این چادرها بهرمند شده اند.

وی با اعلام اینکه توزیع این سبدها تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت گفت: طرح ملی همای رحمت سازمان امور داوطلبان جمعیت هلال احمر به پیروی از سیره مولای متقیان حضرت علی(ع) در راستای حمایت از اقشار آسیب‌پذیر و نیازمندان جامعه با حفظ کرامت انسانی در ماه مبارک رمضان همه ساله اجرا می شود.

 

 


٠١:٥٤ - سه شنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٩٩٤٧٥    /    تعداد نمایش : ١٦٠خروج