سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
داوطلب نیکوکار: سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر پذیرای نذورات و کمک های شما عزیزان برای تامین مایحتاج غذایی روزه داران نیازمند از طریق شماره گیری کد تلفن همراه#٥١٥١*٧٣٣* در برنامه ملی همای رحمت می باشد.
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس: خدمات داوطلبانه یکی از شاخص های مهم سرمایه اجتماعی است

مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس در مراسم ضیافت افطاری شعبه خرامه با اشاره به نقش موثر اعضا و داوطلبان در تحقق ماموریت های عام المنفعه و بشردوستانه این جمعیت، گفت: خدمات داوطلبانه یکی از شاخص های مهم سرمایه اجتماعی است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ مراسم ضیافت افطاری جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه در باغ فدک واقع در کیلومتر 20 محور شیراز خرامه برگزار شد.

در این مراسم مدیر عامل، معاونین، مدیران ستادی جمعیت هلال احمر فارس،جمعی از مدیران کل استان و مدیران شهرستانی و 150 تن از اعضا و داوطلبان فعال جمعیت هلال احمر خرامه حضور داشتند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس در این مراسم به تشریح اهمیت و جایگاه خدمات داوطلبانه در این نهاد بشردوستانه پرداخت و گفت: برای سرمایه اجتماعی، شاخص های مختلفی عنوان شده است که یکی از مهمترین آنها خدمات داوطلبانه است.

فیض اله جعفری اظهار کرد: اعتماد عمومی جامعه به جمعیت هلال احمر پشتوانه ارزشمندی است و این جمعیت از این اعتماد باید در راستای ارتقاء سرمایه اجتماعی بهره بگیرد.

جعفری در همین زمینه به نقش پررنگ اعضا و داوطلبان در تحقق ماموریت ها و اهداف بشردوستانه و عام المنفعه جمعیت هلال احمر اشاره و تصریح کرد: یکی از طرح های مهم جمعیت در ماه مبارک رمضان طرح ملی همای رحمت است که با هدف کمک به نیازمندان و خانواده های کم برخوردار اجرا می شود.

وی با بیان اینکه 1400 سبد غذایی تا پایان هفته دوم ماه رمضان بین خانواده های جامعه هدف در استان فارس توزیع شده است، گفت: مشارکت داوطلبانه خیرین، نیکوکاران و اعضای جمعیت در تهیه، بسته بندی و توزیع سبدهای غذایی، نقطه قوت این طرح حمایتی است.

 

در ابتدای این مراسم محسن صباغ نژاد رئیس جمعیت هلال احمر خرامه به تشریح فعالیت های این جمعیت در حوزه های مختلف طی یک سال گذشته پرداخت.


٠١:٢٦ - دوشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٩٩٤٤٨    /    تعداد نمایش : ١٤٤خروج