سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
داوطلب نیکوکار: سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر پذیرای نذورات و کمک های شما عزیزان برای تامین مایحتاج غذایی روزه داران نیازمند از طریق شماره گیری کد تلفن همراه#٥١٥١*٧٣٣* در برنامه ملی همای رحمت می باشد.
 


  چاپ        ارسال به دوست

تا نیمه ماه مبارک رمضان در جمعیت هلال احمر استان قم صورت گرفت؛

از توزیع بیش از 1500 سبد غذایی میان نیازمندان در طرح همای رحمت تا برپایی بیش از 196 سفره مهربانی

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر قم: در ماه مبارک رمضان امسال، یک هزار و 16 سبد حمایتی غذایی با ارزش صد و بیست و شش میلیون و 572 هزار تومان میان نیازمندان توزیع شد و همچنین 196 سفره مهربانی با حضور 19 هزار و 600 نفر در قالب اجرای طرح همای رحمت برپا شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ امیرحسین علیمردانی از آمار ارائه خدمات در اجرای طرح همای رحمت و برپایی سفره های مهربانی تا نیمه خرداد سال جاری در استان قم خبر داد و اظهار کرد: این طرح ها به مناسبت ایام ضیافت الهی و ماه مبارک رمضان و به منظور همدلی با خانواده های نیازمند و اقشار آسیب پذیر جامعه، با بهره گیری از توان خیرین داوطلب جمعیت اجرا شد.

وی با اشاره به ادامه اجرای این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان افزود: هدف از اجرای این طرح ها، جذب، سازماندهی و هدایت کمکهای مردمی در اجرای برنامه های عام المنفعه و خیرخواهانه و رفع نیاز اقشار کم برخوردار جامعه در ماهی که به خدمت و نیکی کردن در آن بسیار سفارش شده است.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم با اشاره به شیوه اجرایی این طرح بیان کرد: این تعداد سبد های توزیع شده، ویژه بهره وران متنوعی از جمله؛ بیماران صعب العلاج، زنان سرپرست خانوار، ایتام، خانواده های کم برخوردار، معلولین، سالمندان و از کار افتادگان و خانواده های زندانیان است و سبد حمایتی غذایی توزیع شده شامل اقلامی همچون، برنج، روغن، رب گوجه فرنگی، قند، چای، پنیر، زولبیا، کنسرو، ماکارونی، بن خرید کالا، خرما، سویا، گوشت و مرغ می باشد.

علیمردانی ضمن اشاره به اینکه کلیه هزینه های این طرح ها از محل کمک های خیرین و داوطلبان تأمین می شود، گفت: علاقمندانی که تمایل دارند در طرح ملی همای رحمت مشارکت داشته باشند می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب 4978644020 بانک ملت به شناسه 350008052114 واریز و کمکهای غیر نقدی خود را، به خانه های هلال سطح شهر یا معاونت امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم اهدا نمایند.

 

گفتنی است، طرح همای رحمت به همت خیرین و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم از ابتدای ماه رمضان آغاز شده و با برنامه هایی از جمله برپایی سفره های مهربانی و اهدای سبدهای غذایی و غذای گرم بین خانواده های کم برخوردار در حال اجرا است.


٠١:١٠ - شنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٩٩٤١٥    /    تعداد نمایش : ١٥٥خروج