سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
داوطلب نیکوکار: سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر پذیرای نذورات و کمک های شما عزیزان برای تامین مایحتاج غذایی روزه داران نیازمند از طریق شماره گیری کد تلفن همراه#٥١٥١*٧٣٣* در برنامه ملی همای رحمت می باشد.
 


  چاپ        ارسال به دوست

نشست هم اندیشی گسترش فعالیت خیرین داوطلب جمعیت هلال احمر شهرستان زنجان

نشست هم اندیشی به منظور توسعه فعالیت خیرین داوطلب جمعیت هلال احمر شهرستان زنجان با حضور سرپرست جمعیت هلال احمر استان زنجان ، معاون امور داوطلبان استان ، رئیس جمعیت هلال احمر شعبه زنجان و جمعی از داوطلبان جمعیت هلال احمر شعبه زنجان در محل اتاق جلسات شعبه هفتم اسفند برگزار گردید.

شهرام میرزایی سرپرست جمعیت هلال احمر استان زنجان  در نشست هم اندیشی خیرین و داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان  زنجان که به منظور همکاری و فعالیت خیرین با هلال احمر  برگزار شد با اشاره به فعالیت‌های خیریه هلال احمر، اظهار کرد: جمعیت هلال احمر بیش از یک دهه در زمینه تهیه جهیزیه برای نوعروسان، و هزینه‌های درمان نیازمندان و کمک‌های کالایی به محرومان فعالیت می‌کند.

سرپرست جمعیت هلال احمراستان زنجان با اشاره به نقش واسطه‌ای هلال احمر به عنوان پل ارتباطی بین نیازمندان و توانمندان جامعه، افزود: جمیعت هلال احمر بررسی می‌کند در جامعه، خانواده‌های نیازمند چه مشکلات و معضلاتی دارند و نیاز آن‌ها را به خیران ارجاع می دهد و با کمک آنها مشکلات این خانواده‌ها بدون تماس مستقیم خیران با نیازمندان به منظور حفظ کرامت انسانی رفع می شود.

میرزایی با تاکید بر ویژگی های خانواده های نیازمند جامعه، عنوان کرد: بسیاری از افراد آبرومند هستند که از مشکلات متعدد مالی و هزینه‌های سنگین درمان رنج می‌برند اما نیاز خود را با کسی مطرح نمی‌کنند، بنابراین ما وظیفه داریم با کمک خیران این افراد را شناسایی کنیم و تا حد امکان مشکلات آنها را با حفظ کرامتشان رفع کنیم.

میرزایی با اشاره به توکل به خدای متعال، خاطرنشان کرد: باید همواره از خدای متعال بخواهیم که اگر نیازمندی در جامعه است آن را در مسیر زندگی ما قرار دهد تا با توان موجود مشکل آن را برطرف کنیم و از این فرصت برای تامین حداقل نیاز افرادی که در جامعه اسلامی زندگی می‌کنند و مشکلاتی دارند بهترین بهره‌برداری را انجام دهیم تا سعادت دنیا و آخرت نصیب ما شود.

در این جلسه خیرین نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون فعال تر شدن حضور خیرین در جمعیت هلال احمر ارائه کردند .

گفتنی است :  مصطفی بابایی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان زنجان گزارشی از فعالیت حوزه داوطلبان شهرستان را در این جلسه ارائه کردند .

 

 

 


٠٦:٢٤ - دوشنبه ٩ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٩٧٠٠٥    /    تعداد نمایش : ١٢١خروج